28 Aralık 2016 Çarşamba

10 saatte 10 yaş gençleştiren mucize yöntem


Daha genç göstermek hepimizin hayali. Bunun için kremlere, maskelere, doğal yağlara, spa merkezlerine ve hatta bazen operasyonlara başvururuz. Peki genç göstermek , üstelik tam 10 yaş genç göstermek için tüm bunlara gerek olmadığını söylesem? Evet yanlış okumadınız zamanı hızla geriye almak için yukarda saydığım yöntemlerin hiç birisine gerek yok. Birazdan anlatacağım yöntemin yanında az önce saydığım yöntemler sadece sizi daha iyi hissettirmeye yarayacaktır. Bahsettiğim yöntem Callanetics yöntemi. Evde sadece 10 saatte 10 yaş gençleştirmeyi amaçlıyor. Düzenli uygulandığında ise gerçekten sonuca götürüyor.

Haydi yeni yılda 10 yaş gençleşelim.


Aşağıda tüm detaylarını verdiğim Callanetics videolarına ulaşamıyorsanız sağ yandan blogumu takibe alarak bana yazmanız yeterli.


"10 SAATDE 10 YAŞ GENÇLEŞ"

Amerikalı bir balerin olan Callan Pinckney tarafından 70'li yıllarda dayanılmaz hale gelen bel ve sırt ağrılarından kurtulmak amacıyla geliştirilmiştir. Teknigin işe yaradığını anlaması üzerine çevresindekilere de bu tekniği öğretmeye başlamış.

Callenetics egzersizleri tek kelime ile açıklanabilir : "Benzersiz"

Callenetics ile kas gruplarını izole ederek, küçük ve hassas hareketler ile vücudunuzu sıkılaştırır, güçlendirir, şekillendirip, esneklik sağlar.

Bu aktivite hergün düzenli bir şekilde yapıldığı takdirde tek seansı 7 saatlik klasik bir jimnastik antrenmanına veya 24 saatlik bir aerobik dans dersine eş değer oluyor.

Callanetics Kimler Yapabilir?

Callanetics egzersizlerini tüm yetişkin bireyler rahatlıkla yapabilir yaş sınırlaması bulunmadığı gibi 80 yasindakiler bile uygulayabilir. (Kronik rahatsızlıkları olanlar öncelikle doktorlarına danışmalıdır.)

Callanetics egzersizleri kolay mı?

Sporla hiç uğraşmamış biri için ilk günler zorlanma ve çalıştırdığınız kaslardan kaynaklanan ve kısa sürede geçecek olan ağrıların olması gayet doğaldır. İlerleyen günlerde vücudunuzun zamanla şekle girdiğini ve ağrılarınızın azaldığını göreceksiniz.

Yaşantınızı Yeniden Şekillendirin !

Sadece 1 saat yapılan Callenetics egzersizi 20 saat yapılan aerobik kadar etkilidir. Callenetics ile derin kaslarınızı çalıştırırsınız, zıplayıp, koşmazsınız. Bu da neredeyse tamamen emniyetli, yaralanmalardan uzak egzersiz anlamına gelir.

Callanetics Egzersizleri vücudumuzda yer alan kas guruplarini ayrı ayrı çalıştırdığından bir kas gurubu çalışırken diğer kas gurubu tamamen dinlenme modundadır. Vücuda zarar verebilecek ani ve zor hareketler bu programda yer almaz.

Egzersizlere başladıktan birkaç dakika sonra farkı hissedeceksiniz ve birkaç saat sonra dramatik sonuçları göreceksiniz.

Callanetics Egzersizleri Nasıl ve Ne Kadar Yapılmalıdır?


Callanetics günde sadece 1 saat yapılıyor ve haftada 6 gün tekrarlanıp 1 gün dinleniliyor. En az 10 saati tamamladığınızda vücudunuzda meydana gelen değişime sizde inanamayacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder