8 Aralık 2016 Perşembe

Ayda 8 kilo verdiren mucize formül


Hızla ama zorlanmadan kilo vermek isteyenler için 1 ayda 8 kilo verdiren sarımsak kürü mutlaka denenmesi gereken bir zayıflama kürü. Sarımsak hülasası olarak bilinen bu kürü sizler için araştırdım.

Vücutta biriken ödem ve toksinlerden zahmetsizce kurtulmanıza yardımcı olacak, tatlı yeme isteğini sıfırlayan, karbonhidrat ihtiyacını dengelediği için sizi hamurişlerinden uzak tutan  ve metabolizma hızını arttırarak hızla zayıflatan bir kür fikri oldukça heyecan verici değil mi? Üstelik bu kür zayıflarken yaşanan enerji kayıplarının da önüne geçerek sizi daha da enerjik yapıyor. Uygulayan kişinin bünyesine göre ayda 8 kilo vermeye yardımcı bu kür aynı zamanda sağlığınıza da fayda ediyor. Osmanlı zamanında tıbbi amaçlı hazırlanan bu kür, damar sertliğinden görme problemlerine kadar pek çok hastalık ile mücadele eden bir gençlik iksiri.


Ayda 8 kilo verdiren sarımsak kürü nasıl hazırlanır?

Bu mucizevi kürü hazırlamak için 500 ml ev yapımı elma sirkesi ve 4 baş organik organik sarımsak yeterli.

Hazırlama:
Sarımsakları soyarak bir havanda sarımsakların suyu çıkana kadar dövün. Dövülmüş sarımsakları cam bir kavanoza alın ve üzerine elma sirkesini ilave ederek karıştırın. Kapağını sıkıca kapattığınız kavanozu koyu renkli bir poşet içerisine koyun ve ışık görmeyen serin bir ortamda 10 gün bekletin.

Uygulama:

10 gün bekleyen sarımsak hülasası artık kullanım için uygun. Hazırladığınız karışımı her yemekten 10 dakika önce 1 tatlı kaşığı tüketeceksiniz. Eğer 80 kilonun altındaysanız günde 2 öğün tüketmeniz yeterli olacaktır. Ağzınızın kokmaması için karışımı içer içmez bir bardak su için.

2 yorum:

  1. Merhaba :) Blogunuzu yeni keşfettim ve hemen takibe aldım :) Sizi de bloguma beklerim www.nurundelidolublogu.tk

    YanıtlaSil
  2. damarlar için müthiş bir doğal tedavi yöntemi

    YanıtlaSil