18 Aralık 2016 Pazar

Dermalogica Active Moist


Biz kadınlar cilt güzelliğimize özen gösteririz. Biliriz ki ışıl ışıl parlayan bir cilt ile hiç bir aksesuar yarışamaz. Güzel bir cilt için gerekli olan en önemli faktör ise  cildin nem dengesini korumaktır. Bu nedenle cildimizi düzenli nemlendirmek hayati önem taşıyor ancak gerçekten nemlendirme amacına hizmet eden, cildi sivilcelere boğmayan ve yapış yapış bir his bırakmayan nemlendirici ürün bulmak zor iş. Hele cildiniz yağlı ise vay halinize! Yağlı bir yapısı olan cildi daha fazla yağlandırmadan, akne ve siyah nokta sorununu azdırmadan nemlendirmek her ürünün harcı değil açıkçası.  Doğal ve kaliteli ürünleri ile bilinen Dermalogica markası burada imdadımıza yetişiyor. Dermalogica Active Moist nemlendirici krem, yağlıya eğilimli karma ciltlerin parlamasına sebep olmadan nemlenmesine yardımcı oluyor, siyah nokta ve akne oluşumu ile savaşıyor.

Tüm bu etkilerinin yanında Dermalogica Active Moist  nemlendirici kremin beni cezbeden bambaşka bir özelliği daha var. Hafif ve akışkan yapısı ile çok bereketli olan Dermalogica Active Moist, uygulamadan hemen sonra emiliyor ve siz krem sürdüğünüzü dahi unutuyorsunuz. Yeni anne olmuş biri olarak benim için bu özellik nasıl bulunmaz bir nimet bilemezsiniz. Tüm gün boyunca bebekleri kucağından inmeyenler beni anlayacaklardır. Ben bebeğimi rahatsız etmemek ve onu korumak amacı ile uzun süre krem bile sürmedim. Eminim tüm yeni anneler benimle aynı durumdadır. Hipoalerjenik bir ürün olan Dermalogica Active Moist, paraben ve parfüm içermiyor. Ciltte kir birikimine sebep olmuyor. Ayrıca daha önce de bahsettiğim gibi hemen emildiği için sürdükten hemen sonra bile bebeğimi gönül rahatlığı ile kucağıma alabiliyorum. Bu da annelere benden güzel bir haber olsun.
İçeriğinde Dulavrat otu, limon ve salatalık özleri bulunuyor. antibakteriyel ve antienflamatuar özellikleri ile tanınan Dulavrat otu, sivilce ve akneler ile savaşırken,  egzema ve sedef hastalıklerına karşı iyileştirici özellikleri ile öne çıkıyor. Limon ve salatalık özlerinin etkilerini bilmeyen yoktur ama yinde de tekrar edeyim. Bu özler cildi yenileyor ve rahatlatıyor.
Kadın ve erkeklerin kullanımına uygun olan Dermalogica Active Moist nemlendirici kremi yüz ve vücut bakımında kullanabiliyorsunuz.  Gün boyunca başka bir üründen destek almadan cildinizin nemli kalmasını sağlayan Dermalogica Active Moist nemlendirici kremi , temizlenmiş ve toniklenmiş cildinize nemli olarak uygularsanız daha çok etkili oluyor.

1 yorum:

  1. mükemmel bir nemlendirici galiba...
    blogdakicin.blogspot.com

    YanıtlaSil