5 Ocak 2017 Perşembe

Bee Beauty Vücut Peelingi Vanillia & Cheesecake

Bee Beauty Vücut Peelingi Vanillia & Cheesecake

Güzel bir güne mis kokulu bir üründen bahsederek başlamak istedim: Bee Beauty Vücut Peelingi Vanillia & Cheesecake.

Cilt bakımı için olmazsa olmazlar arasında liste başı olmaya aday peeling uygulamalarını evde doğal yöntemlerle hazırladığımız karışımlarla yapabileceğimiz gibi, piyasada rahatlıkla bulabileceğimiz peeling ürünlerinden de alarak elimizin altında her an bulunan ürünler sayesinde kullanım kolaylığı yakalayabiliriz. Ben günlük koşturmacalarım içerisinde pratiklikten yana olduğum için hazır peelingleri tercih ediyorum. Genelde yapısı ve işlevi önemli olsa da hiç denemediğim markaların ambalajı ve kokusu almaya karar vermemde etkili oluyor.


Sadece Gratis mağazalarında bulunan ve sık sık indirime giren Bee Beauty Vücut Peelingi Vanillia & Cheesecake, kokusuna odaklanarak aldığım bir ürün oldu. En sevdiğim vanilya kokusu ile Cheesecake buluşmasına hayır diyemezdim. İyi ki de dememişim. Kutunun kapağını açtığınızda lezzetli bir koku size esir alıyor. Lezzetli dedim çünkü o an yememek için kendinizi zor tutuyorsunuz. Nefis bir limonlu Cheesecake kokusu ile vanilyanın karışımı duş keyfini taçlandırıyor. Unutmadan söyleyeyim, çok yoğun bir kokuya sahip. Bu nedenle koku hassasiyetleri olanlar denemesinler.

Bee Beauty Vücut Peelingi Vanillia & Cheesecake minik partiküllere sahip ve oldukça yağlı bir yapıya sahip. Cildi çizmiyor ve fazlasıyla nemlendiriyor. Duştan çıkmadan önce uygulamanız gereken bir ürün. Böylece ekstra nemlendirmeye bile gerek duymuyorsunuz. Cilde vücut yağı sürmüş bir his bırakıyor ancak kolay emiliyor. Bu noktada en büyük sıkıntı duştan çıkmadan önce cildi arındırmak. Arındırma işlemi biraz zahmetli oluyor.

Bee Beauty Vücut Peelingi Vanillia & Cheesecake el bakımında da mutlu eden sonuçlar veriyor. Tırnak diplerinde biriken ölü derinin arınmasına yardımcı oluyor. Pratik uygulama sonrası bakımlı elelre doğru kocaman bir adım atmış oluyorsunuz.


Bee Beauty Vücut Peelingi Vanillia & Cheesecake sık sık indirime giriyor. İndirimdeyken kaçırmadığım ürünler arasında bulunan ürün, yanlış hatırlamıyorsam şu sıralar indirimsiz olarak 19.90 TL’ye alıcılarını bekliyor.  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder