12 Şubat 2017 Pazar

Barbie Dreamtopia Hayaller Ülkesi Renkli Saçlı Prenses


Yaşımız kaç olursa olsun Barbie bebeklere ayrı bir düşkünlüğümüz var değil mi? 

Benim de çocukluğumdan beri oyuncak dendiğinde ilk aklıma gelen Barbie bebektir. Sanıyorum bu yaklaşım günümüzde de geçerli. Artık binlerce yeni seçenek olsa bile Barbie oyuncakları birer klasik olarak kız çocuklarının kalbinde ayrı bir yerdeler. Benim kızım yaşı gereği son zamanlarda Monster High bebeklerine eğilimli olmaya başladı ancak son tercihi yine Barbie oldu. Nedenini sorduğumda ise aldığım yanıt beni şaşırtmadı. Kızım bebeğine elbiseler dikmek istiyormuş ve bu elbiseler Barbie bebeklerin tartışmasız güzelliğine daha çok yakışırmış.

Barbie almaya karar vermek işin en basit adımı aslında. O kadar çok çeşit, model var ki arasında kaybolmamak mümkün değil. Bizde aradığımızı en kolay ve hızlı şekilde bulabileceğimiz Karakter Dükkanı sitesine ışınlandık. 

Aman Allahım! O kadar çok çeşit var ki bir an hangisini alacağımızı bilemedik. Biz de bu sefer alacağımız Barbie bebeğimizi  Mor aşkı ile bilinen ve kalbimizde yeri sarsılmaz ablamız (Kızımın ablası) Mor Hastası blogunun sahibesine ithaf ettik ve Barbie Dreamtopia Hayaller Ülkesi Renkli Saçlı Prenses bebeği almaya karar verdik. Çünkü bebeğin uzun saçlarında yer yer pembe tutamlar var ve bu tutamları bebeğin fırçasını soğuk suya batırıp onunla taradığımızda mora dönüşüyor. Eee mor saç denilince aklımıza tek bir kişi geliyor . :)

8 adet aksesuarı ile birlikte satılan Barbie Dreamtopia Hayaller Ülkesi Renkli Saçlı Prenses, upuzun saçları ile eminim hem çocukları hem de biz yetişkinleri büyüleyecek.

Uzun sarı saçlarının bir kısmı tatlı pembe bir renkte.

Bebeğin kafasını çevirdiğimizde pembe saçları öne alabiliyoruz.

Oyuncakla beraber gelen aksesuarlar arasında bulunan süngerli fırçayı soğuk suya batırarak pembe tutamları boyadığımızda o tutamları mora dönüştürebiliyoruz.

Bebeğin mora dönen saçları kuruyunca yine eski pembe haline dönüyor merak etmeyin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder