8 Şubat 2017 Çarşamba

Güzel bacaklar için 2500 yıllık tarif


Selülitsiz ve fazlalıklarından kurtulmuş incecik bacaklar hepimizin hayallerini süsülüyor. Güzellik uzmanı Şems Aslan tarafından verilen tarifin geçmişine bakarsak biz kadınların daha güzel bacaklara sahip olma isteği yüzyıllardan bugüne sürüp gidiyor.  Yaklaşık 2500 yıl öncesine dayanan bu doğal tarif ile siz de mükemmel bacaklara sahip olabilirsiniz. Haftada 2 kere olmak üzere 2 ay düzenli uyguladığınız bacak incelten lahana sarma yöntemi sizi harika sonuçlara ulaştıracak.


Malzemeler
1 büyük boy lahana
Alabildiği kadar bal
Streç film

Hazırlanışı

Lahana yapraklarını 2- 3 dakika sıcak suda bekletin. Bacaklarınızı ıslatın ve ıslak bacaklarınıza bal sürün. Balı bacaklarınıza iyice yaydığınıza emin olun.  Sıcak suda bekleterek yumuşatmış olduğunuz lahana yapraklarını yaprak yaprak bacaklarınıza sarın. Bu işlemin ardından bacaklarınızı streç film ile çok sıkı olmayacak şekilde iyice sarın. Bu şekilde yatın ve sabah kalkınca ılık su ile yıkayın. 

1 yorum:

  1. Sadece bu formül ile istenilen sonuçlara varmak bir hayal. Eğer güzel bacaklara sahip olunmak isteniyorsa kesinlikle spor yapılmalı.

    YanıtlaSil