12 Mart 2017 Pazar

Acvit İnci Krem Yorumlarım


Merhaba,
Cildinizde oluşan güneş ve yaşlılık lekelerinden, koltuk altı kararmalarından şikayetçiyseniz ya da cildinizin tonunu biraz açmak istiyorsanız tam size göre bir ürün buldum. Özellikle benim gibi sabırsız biriyseniz Acvit İnci Krem vazgeçilmez kremleriniz arasında liste başı olabilir. Alanında fazlasıyla iddialı ve sürüldüğü ilk anda etki ediyor. Öyle en az 3-5 hafta kullanmak gerekmiyor. Harika değil mi?


Cildin tonunu anında açarken, yaşlılık ve güneş lekelerini ortadan kalkmak için en büyük yardımcınız oluyor.

Markanın iddiasına göre sürüldüğü anda etki eden inci krem,

1. ayda %30
2. ayda %72
3. ayda %100 olumlu sonuç almanızı sağlıyor. Ben 2 haftadır düzenli olarak kullanıyorum ve cildimin daha aydınlık ve daha parlak olduğunu hissediyorum.

Kremin yağlı bir yapısı var ve çok az sürmeniz yeterli oluyor. Fazla sürerseniz disco topu gibi ışıldamaya başlıyorsunuz :)

Acvit İnci Krem anlık etkisini videoda göstermeye çalıştım. Videoyu izlediğinizde minik mucize kremin başarısını daha net anlayacaksınız.2 yorum:

  1. çok merak ettim bu ürünü benim ellerimde yaşlılık lekeleri var maalesef :(

    YanıtlaSil
  2. Bursa- Kerime uslu Hakikaten sonuç mükemmel olmuş. Hakikaten Acvit kaliteli ürünlere imza atıyor. Bende Siyah şamüuanını kullanıyorum. Saç dökülmemi durdurdu. Telleri kalınlaştırdı.

    YanıtlaSil