30 Mart 2017 Perşembe

Ducray Ürünleri

Estetik görünüm anlamında kıyafet kadar önemli olan bir özellik te saçlardır. Saç bakımı bu yüzden oldukça önem taşır. Piyasada birçok saç bakım ürünü bulunsa da her markaya güvenilmiyor. Çünkü saçın yapısına uygun olmayan bir saç bakım ürünü saçınızın dökülmesine veya kepeklenmesine sebep olabiliyor. Bu yüzden hangi saç bakım ürününü kullanmak istiyorsanız öncelikle ürünle ilgili araştırma yapmak durumundasınız.

Saç dökülmesi hemen hemen herkeste yaşanan bir rahatsızlıktır. Sadece erkeklerde görülmeyen bu rahatsızlık kadınlarda da oldukça sık rastlanmaktadır. Günde 50 ile 100 tel arasında dökülen saçı normal karşılayan uzmanlar bazı durumların saç dökülmesini tetiklediğini belirtiyor. Saç dökülmesini tetikleyen faktörler; beslenme şekli, mevsim dönümleri, hormonlar, stres gibi. Bu değişimler saç dökülmesinin 100’den çok tel olmasına neden olabilir. Bu gibi bir durumda uzmanlar bir tedavi yolu olarak ducray anaphase ürününü kullanabileceğinizi belirtiyor.
Saç dökülmesi gibi çok sık görülen rahatsızlıklardan biri de saçtaki kepektir. Saçınızdan dökülen küçük beyaz şeyler canınızı sıkıyor olabilir. Bu kepek sorununu önlemek te oldukça zordur. Piyasada satılan bitkisel veya kimyasal ürünler ya kepeği azaltırken saçı döküyor ya da hiçbir etkisi bulunmuyor. Ducray kelual adlı ürünü ilk denemenizde dahi saçınızdaki kepeğin azaldığını göreceksiniz. Kısa bir zaman içerisinde aldığınız sonuca siz bile inanamayacaksınız.
Gün geçtikçe ozon tabaksının deliği artmakta ve güneş ışınları direk cildimize temas etmektedir. Bu ışınların cildimize zarar vermemesi için ducray güneş kremini kullanmalısınız. Güneş ışınlarının cildinize verdiği zarar sonucu cildinizde güneş lekesi oluşabilir, bu da yüzünüzün kötü görünmesine neden olabilir. Bitkisel içeriğe sahip bu ürünler hiçbir şekilde kimyasal içermediğinden cildinize kesinlikle zarar vermez.
Akneli ve yağlı bir cildiniz varsa sabun kullanmamalı ve içerisinde sabun katkılı herhangi bir ürünü cildinize sürmemelisiniz. Doğal yapısıyla sizi aknelerinizden kurtaracak olan ducray keracnyl jeli ile pürüzsüz bir cilde sahip olmanız artık çok daha kolay.
Güzel görüneyim derken sağlığınızdan olmamanız için cildinize kullandığınız ürünlerin doğal ve katkısız olmasına son derece özen göstermelisiniz. Aksi takdirde cilt sağlığınızı düzeltmek yerine daha da bozabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder