28 Mart 2017 Salı

Farmona Şampuan


Güzellik takıntımız olmasa mükemmellik takıntımız olmasa herhalde yaşam tüm insanlar için daha kolay olurdu ama bu olamıyor maalesef, insanız ve zaaflarımız var. Hal böyle olunca da kusursuz olmak için bir takım takıntılar ediniyoruz.


Örneğin güzellik en çok kafa patlattığımız konu. Kadın erkek, genç, yaşlı fark etmiyor. İnsan her dem kusursuz görünmek istiyor. Dış güzelliği belirleyen faktörlere bakmak gerekirse şunlar ilk anda söylenebilecek olanlar

1.      Beden: Kimse 90-60-90 olamıyor ama yine de olmak için büyük uğraşlar verilmiyor değil. Spor, diyet gibi.
2.      Ten: İnsanlar ciltlerinde leke, sivilce, siyah nokta görmeye tahammül edemiyor. Hem de hiçbir çağda.
3.      Yaşlılık Belirtileri: Tamam öleceğiz ama bunun görülmesinden haz etmiyoruz. Cildimizde ne kırışıklık istiyoruz, ne sarkma, deformasyon. Mümkünse altın oranda olmalıyız.
4.      Saçlar: Mutlaka fönlü, bakımlı, elagance olmalı değil mi? Özellikle kadınlar da bu durum biraz daha öne çıkıyor. Yaşına ve cilt rengine uyan saç kesimi ile rengi konusunda kadınlar ayrıca bir hassas. Eh moda faktörünü de atlamayalım tabi.

Adem ile Havva var olduğundan beri süregelen bu durum karşısında bilim ve iş insanları da boş durmamış tabi ve bugün sağlam bir endüstri haline gelen kozmetik sektörü doğmuş.

Günümüzde dünyanın her yerinde farklı kozmetik markalarının milyonlarca çeşit ürünü bulunuyor ve gün geçtikçe piyasaya yeni markalar çıkıyor.

Farmona markası da yeni, genç bir marka olmasına alanında birçok ödül almış bir dünya kozmetik markası. 1997 yılında Güney Polonya’nın Krakow şehrinde kurulan doğal kozmetik laboratuarı üretim tesisi.
200’den fazla ürünü bulunan markanın en önemli farkı belki de modern teknoloji ve AR GE alanında yaptığı yatırımlarla tamamen müşteri beklentilerine uygun doğal ürünler sunması.

Farmona markasının ürün gamında bulunan temel ürünler şunlar: Vücut ürünleri. Yüz ürünleri. Saç ürünleri ve spa bazlı ürünleri. Bu ürünler arasında örnek vermek gerekirse anti-aging ürünler, saç bakım ürünleri, akne karşıtı ürünler ilk anda söylenebilecek olan ürünler.

Gelelim bu ürünler içinde bizim bu yazıda konu edeceğimiz Farmona Şampuan isimli ürüne. Elbette Farmona güvencesinde olan çok özel bir şampuan.
Tamamen doğal olduğunu söylemeye bile gerek yok aslında. Diğer özellikleri ise şunlar söylenebilir:
1.      Saçı derinlemesine temizler
2.      Saçı yeniler
3.      Saç tellerine temel bakımı yapar ve hasarlı saçları onarır
4.      Saç derisini güçlendirir
5.      Saçları UV ışınlarından korur
6.      Saçlara parlaklık ve yumuşaklık verir
7.      Saçlara ekstra bakım yapar
8.      Saçı kurutmak ve nem seviyesini korumaya yardımcı olur.
9.      Saçın doğal yapısını korumaya yardım eder.

Farmona Şampuan tüm saç tiplerinde rahatlıkla kullanılabilir. Islak saça masaj yaparak uygulanması ve daha sonra ılık su ile durulanması yeterlidir. Düzenli kullanım ile etkin sonuçlar elde edilir.


2 yorum: