12 Nisan 2017 Çarşamba

Sivilcelere Diş Macunlu Çözüm


Ergenlik dönemi ile başlayan ve zaman zaman hepimizin canını sıkan sivilceleri doğal yöntemlerle tedavi etmek en doğru yöntem.
Evde sivilce tedavisi yapabileceğimiz pek çok doğal yöntem olsa da deneyimlerime göre en hızlı ve etkili çözüm getiren yöntem diş macunu ile sivilce tedavisi yapmak. O kadar çabuk sonuç alıyorsunuz ki bir daha başka da yöntem denemek istemiyorsunuz.
Peki diş macunu ile sivilce tedavisi nasıl yapılıyor? Detaylar yazının devamında.

Diş macunu kullanarak sivilceleri yok etmek için yapmanız gereken şey beyaz renkli olan diş macunlarından ve cildinize uygun bir temizleyiciden edinmek.
Gece yatmadan önce cilt tipinize uygun olan bir temizleyici jel ile yüzünüzü iyice yıkayın. Cildinizi tamamen kuruladıktan sonra beyaz diş macunlarından elinize bir miktar alın ve sivilcenin üzerine sivilceyi tamamen kapatacak şekilde sürün. Gece boyu diş macunu cildinizde beklesin ve sabah kalktığınızda ılık su ile temizleyin. sivilcenin büyük ölçüde kuruduğunu görünce çok sevineceksiniz.

2 yorum:

  1. Merhaba arkadaşlar,ben çok zor kilo veriyorum çok fazla diyet denedim ama çoğu ise yaramıyor. Bir ay önce 3 günlük diyeti buldum 70.6kg-63.3kg oldum. 3 gün yapıp 4 gün ara veriyorum ve hala devam ediyorum, hedefim 56kg olmak. Denemek isteyenler şimdiden başarılı dilerim�� https://youtu.be/oSQX_kIE42Y

    YanıtlaSil
  2. Güzel bir teknik işe de yarıyor yıllardır kullanırım bu macun çözümünü özellikle sabah önemli bir yere gideceksem akşamdan sürerim ki sivilce kalmasın sabaha diye
    guzelliksirlarimekani.blogspot.com

    YanıtlaSil