30 Haziran 2017 Cuma

Avantajlı A101


A101 Türkiye’nin her yerinde birçok mağazası ile müşterilerine hizmet veriyor. Bu kadar çok mağaza açılmasının birçok sebebi bulunuyor. Bunların en önemlisi ürün çeşitliliği ile sık sık yaptığı kampanyalar, indirimler ve avantajlarıdır.

Mağaza farklı yöntemlerle farklı ürünlere indirim uyguluyor. Her hafta Perşembe günleri büyük küçük demeden birçok ev eşyasına, yiyecek ve içeceklere, mutfak aletlerine ya da elektronik eşyalara yaptığı indirimler ile müşterilerini artırıp memnun ediyor. Bunun dışında bir de bütün hafta geçerli olan indirimler yapıyorlar. Farklı markalarda farklı indirim oranları uyguluyorlar. Özellikle özel günlerde daha fazla ürüne ekstra indirimler sağlayan mağaza müşterilerinin kendisini takip etmesini sağlıyor. Mağazalarında, web sitesinde ve dağıttıkları her yerde broşürlerine dolayısıyla da indirimlere, kampanyalara ve avantajlara ulaşılabiliyor. Ramazan Bayramı ve Babalar Günü yaklaşırken hediyelik eşyalara, bayramlık ikramlara oldukça fazla indirim uygulanırken aynı zamanda kampanyalar ile de müşterilerini avantajlı hale getiriyor. Bütün bunların dışında hediye çekleri, hediye kartları ve ramazan kolisi ile birçok insanın ihtiyaçlarını karşılıyor.

Şu anda uyguladığı bu avantajlar ile oldukça faydalı bir uygulama yapıyor. Haftalık olarak uyguladığı kampanyalar her seferinde farklı ürünlere ve farklı oranlarda uygulanıyor. Örneğin; bu hafta bir üründen iki tane aldığınızda yüzde elli indirimli olarak almanız bunlardan sadece biridir. Ayrıca belli bir miktarın üzerinde yapılan alışverişlerde kasada belirtilen indirimli ürünlerden faydalanabiliriz. Okullar açılmadan önce okul eşyalarında indirim yapan mağaza, çocukları ve ailelerinin karlı alışveriş yapmalarını sağlıyor. Örneğin; okul alışverişinde çocuklarımızın sevdikleri kalem, çanta, silgi ya da defterlerden çok daha uygun fiyatlara gereğinden daha fazla alabiliyoruz. Bir ofis açarken ihtiyaç duyduğumuz koltuk, dolap, televizyon, telefon ya da buzdolabını çok daha uygun fiyatlara ulaşabiliyoruz. Bir evi ya da ofisi kurarken, özel günler için yiyecek ve içecek alışverişimizi, doğum günleri için hediyelik eşyaları indirimlerle, kampanyalarla satın almamızı sağlıyor. Böylece uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler ile birçok ihtiyacımızı karşılayabiliyoruz. Sınırlı sayıda getirdikleri ürünlerine ulaşmak çok kolay.             


1 yorum: