Genel

Enerjisa abonelik işlemlerinde büyük kolaylık sağlıyor

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Herkese merhaba,
Yakın zamanda taşındım ve yeni evimde ilk yazı ile sizlerleyim. Taşınan her insan gibi ben de elektrik, su, doğalgaz ve internet nakil işlemlerinde birçok bürokratik işlem tamamlamak zorunda kaldım. Her abonelik için ayrı sıra numarası al, sıra bekle gibi sıkıcı ve bir o kadar da zamanımı çalan ne çok işlemden geçtim. Inanın bu sıcakta biri küçük bir bebek iki çocukla bu süreç oldukça zorlu geçti.

Bu dönemde yaptığım araştırmalar sırasında Enerjisa firması karşıma çıktı. Daha önce Enerjisa ile tanışmadığım için büyük bir pişmanlık yaşadım. Köklü ve güvenilir bir firma olan Enerjisa müşterilerine abonelik açtırma ve kapatma sırasında müthiş avantajlar sağlıyor. Bizleri bürokratik işlemlerin ağırlığından kurtararak hızlı ve kolay işlem özgürlüğü ile tanıştırıyor. Ben de yeni tanıştığım ve hayatımızı kolaylaştıran bu firmadan sizlere bahsetmek istedim.

Enerjisa’nın sağladığı online randevu sistemi sayesinde abonelik ve tahliye, dilekçe ile başvuru ya da tarife işlemleri ile ilgili size en yakın müşteri hizmetleri merkezinden internet üzerinden randevu alabilir ve sıra beklemeden işlemlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz.

Ayrıca elektrik faturası aylık 82 Türk lirasının üzerinde olan bir tüketiciyseniz yine online hizmetler sayesinde serbest tüketici olmak için başvurarak avantajlı tarifelerden faydalanabilirsiniz. Günümüzde abonelik işlemlerini bu kadar kolay halledebilmek muhteşem bir haber değil mi?

Enerjisa’nın avantajlı hizmetlerinden dilim döndüğünce bahsettim ancak abonelik açtırma ve kapatma ile ilgili avantajlardan ve diğer hizmetlerden bilgi almak için Enerjisa iletişim bilgilerine buradan ulaşıp daha detaylı fikir edinebilirsiniz.

Unutmadan söyleyeyim günümüzde WhatsApp kullanmayan neredeyse yok gibi. Enerjisa da bunu düşünmüş olacak ki müşterilerinin hayatını kolaylaştıracak fırsatları anında iletebilmek amacıyla bizler için bir WhatsApp grubu kurmuş. Enerjisa fırsatlarını 0530 811 00 00 numaralı Enerjisa WhatsApp hattı aracılığı ile de öğrenebilirsiniz.

Bence hemen göz atın. Hayat, sıkıcı bürokratik işlemler de boğulmayacak kadar değerli.

Yorum Yaz

Pin It