18 Ağustos 2017 Cuma

Doğru Parfümü Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?


Çevremizdeki insanlara güzel kokmak için vücut temizliğine dikkat etmenin yanı sıra parfüm kullanmak da oldukça etkili yöntemlerden biridir. Özellikle kadınların olmazsa olmazları parfümler, kadınların kendilerini daha iyi hatta daha güçlü hissetmesini sağlıyor.


Peki parfüm seçiminde ilk dikkat ettiğiniz konu nedir?

Tahmin edildiği üzere çoğu kişi bu soruya kokusu olarak cevap verecektir. Elbette bir parfümün amacı itibariyle teninizde nasıl koktuğu oldukça önemlidir. Ancak ilk dikkat edilmesi gereken konu kokusu değil; kalitesidir. Kalitesiz parfümlerin sağlığa zararları sanılanın aksine oldukça fazladır. Kalitesiz markalara ait olan ya da doldurma parfümler, içeriğinde bulunan kanserojen maddelerden kaynaklı kişilerin ileri zamanlarda cilt kanseri problemi yaşamasına bile neden olabiliyor. Kişilerde sağlık problemleri yaratmasının yanı sıra uçuculuğu da oldukça fazla olan bu parfümler, teninizde uzun süreli direnç göstermiyor ve gün içinde sürekli olarak daha fazla parfüm sıkma ihtiyacı yaşamanıza neden oluyor. Çoğu zaman daha hesaplı diye alınan bu parfümler zaman içinde hem sağlığımızı hem de bütçemizi kötü etkiliyor.

Kaliteli parfümler ise uzun süreli kalıcılıklarının yanı sıra cildinizde sağlık problemleri yaşamanızı önleyecektir. Ben parfümümü Yves Rocher ürünlerinden tercih ediyorum. Bütün parfümlerinin fresh kokusu ve saatler süren kalıcılığı ile beni benden alan bu markayı seçmemdeki bir diğer etken elbette ki Yves Rocher ürünlerinin içeriğinde tamamen doğal ürünlerin kullanılmış olması. Çevre dostu olarak da bilinen bu markanın bütün parfümlerini öncelikle mağazalarında ücretsiz olarak deniyor ardından tenime en uygun kokuyu tercih ediyorum. Sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı bir parfüm arıyorsanız sizlere tek tavsiyem Yves Rocher parfümleri.

Ben şu an için Quelques Notes d’Amour parfümlerini kullanıyorum. Tenime fazlasıyla yakıştığını düşündüğüm bu parfüm çevremdeki insanlar tarafından da oldukça beğeniliyor. Bunların yanı sıra Yves Rocher parfümleri sadece kadınlar için değil erkekler için de üretimi sağlanıyor. Oldukça çekici duran bu parfümlerden sevdiklerinize de hediye olarak alabilir, Yves Rocher’in size özel kampanyalarından ve sürpriz hediyelerinden yararlanabilirsiniz. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder