Genel

15 Dakikada Yüksek Kalori Yakmanın 3 Kolay Yolu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Kilo vermek için daha fazla kalori yakmamız gerektiğini hepimiz biliyoruz. Kalori yakmak için de egzersiz yapmak şart. Egzersiz yapmanız gerektiğini biliyorsunuz ve bunun için zamanınız olmadığı bahanesini öne sürüyorsanız size kötü bir haberim var. Egzersize vakit bulamadığınız bahanesinin arkasına gizlenemeyeceksiniz. Sizler için günde sadece 15 dakikanızı ayırarak yüksek kalori yakacağınız yöntemleri araştırdım. Unutmayın 15 dakika bile hareket etmek hiç etmemekten iyidir. O zaman daha sağlıklı ve formda bir beden için hemen harekete geçin!


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

İşte en fazla kalori yaktıran 3 egzersiz


Yüzmek
Bildiğimiz en etkili kalori yaktıran egzersizlerin en başında gelenlerinden bir tanesi olan yüzmek, tüm vücudu aynı anda çalıştırdığı için çok hızlı şekle girmenizi sağlayacaktır.

Zıplamak
En eğlenceli egzersizler arasında ilk sırada gösterebileceğim zıplamak, kol ve bacak kasları için şahane bir spordur. Açın müziği ve 15 dakika boyunca zıplayın. İmkanınız varsa trambolin ile zıplayabilirsiniz.

Koşmak
Alet gerektirmeyen en ekonomik ve en etkili sporların başında gelen koşu, her zaman ve her yerde yapılabilir. Aynı zamanda stresin en büyük düşmanı olan koşu, sizin daha mutlu olmanızı sağlayacak. Stresli olduğunuz zamanlarda buzdolabına yönelmeyin sadece 15 dakika koşun ve farkı gözlerinizle görün.1 Yorum Var

Yorum Yaz

Pin It