18 Eylül 2017 Pazartesi

Bacakları Hızla İncelten Çay Tarifi


Fazlaca şeker, yağ ve hamur işi tüketmek, hareketsiz yaşam, yeterli miktarda su tüketmemek gibi sebeplere bağlı olarak kalınlaşan ve formu kaybolan bacakları inceltmek sanıldığı kadar zor değil. Günlük harcadığımız kalori miktarının aşağısında kalori almak, biraz egzersiz, dengeli beslenmek ve birazdan bahsedeceğim bacak incelten çay sayesinde hızla güzel ve imrenilen bacaklara siz de sahip olabilirsiniz. Hayal ettiğiniz bacaklara sahip olmak için hemen bugün harekete geçin!



Basen ve bacak eriten çay tarifi

Metabolizma hızlandırmak ve daha fazla yağ yakmak için doğadan faydalanmak ve bitkisel çözümler kullanmak her zaman işe yarayan yöntemlerin başında geliyor. Ödem atmanıza yarayacak, metabolizma hızlandıracak çay, dilediğiniz kiloya inene kadar her gün taze olarak yapıp içebilirsiniz.

Malzemeler

1 adet limon
1 adet elma
1 yemek kaşığı hibisküs
1 adet çubuk tarçın
1 yemek kaşığı karanfil
1 yemek kaşığı kuru nane
1 tatlı kaşığı tane karabiber
1 tatlı kaşığı taze zencefil ya da 1 çay kaşığı toz zencefil
1 litre kaynamış ve 2 dakika beklemiş içme suyu

Hazırlanışı

Sizi kısa sürede forma sokacak çayı bir gece önceden hazırlamanız gerekiyor. Elma ve limonu içice yıkayın ve kabuklarını soymadan dilimleyin. Tüm malzemeleri kapaklı cam bir sürahi içerisinde karıştırın ve kapağını kapatarak sabaha kadar bekletin.

Sabah kalkınca karışımı süzün.Yemeklerden önce bir bardak için. Gün içerisinde çayın tamamını tüketin. Ertesi gün için yeniden hazırlayın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder