Genel

Garnier Mineral Roll-on Saf&Temiz Serisi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Benim için bu yaza damgasını vuran ürünlerden biri oldu Garnier Mineral serisi. Ultra Kuru, Termal Koruma, Lekesiz  Koruma ve Saf&Temiz olmak üzere 4 ayrı çeşidiyle karşımıza çıkan seri, ter kokusuna karşı 48 saate kadar koruma hedefliyor. Her zaman temiz kokmak ve çevremizi rahatsız etmemek adına sık sık duş almak ve duş sonrası etkili bir roll-on ve deodorant kullanmak basit ama etkili bir yöntem ancak, toplumun büyük bir kesimi hala bu alışkanlığı edinememiş olmalı ki toplu taşıma araçlarında yapılan yolculuklar ve kalabalık ortamlarda bulunmak işkence haline dönüşebiliyor. Garnier Mineral serisi, bu genel rahatsızlığa en kolay çözüm olacak gibi görünüyor.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Garnier, tüm gün banyodan yeni çıkmış gibi temiz ve ferah hissetmemizi sağlayacak bu seri ile aynı zamanda cildin nefes almasını da hedefliyor. Ben serinin Saf&Temiz roll-onunu kullandım. İlk deneme olarak Saf&Temiz Roll-on tercih ettim çünkü, içerisinde arındırıcı özellikli çay ağacı yağı bulunuyor. Böylece ter kokusuna kaynağında etki ederek banyonun verdiği tazeliği 48 saat korumayı vaat ediyor.

Doğal ıslaklık emici mineral formülü sayesinde teri sünger gibi çeken formüle sahip olan roll-on söylendiği gibi terlemeyi önlemiyor ve cildin kuru kalmasını sağlamıyor (zaten terlemenin engellenmesi bana göre yanlış) ama en önemlisi ter kokusunu doğal yollarla önlüyor. doğal diyorum çünkü ter kokusunu ağır bir parfüm etkisi ile bastırmadan, naif ve ferah bir temizlik kokusu hissediliyor. Roll-onun ağır ve buram buram bir kokusu olmaması benden ayrıca bir (+) puan almasına sebep oluyor.

1 Yorum Var

Yorum Yaz

Pin It