28 Eylül 2017 Perşembe

L'Oreal Paris Saf Kil Detoks Maskesi Deneyimim


Maskeleri seviyoruz değil mi? Özellikle etkisi ilk kullanımda bile gözle görülebilen maskeleri. Ben de cilt bakım rutinime mutlaka maske eklerim. Hem etkileri tartışılmaz hem de yüzümü maskeden arındırdıktan sonra yaşadığım hissi çok seviyorum. Bugün de en sevdiklerimden biri olan L'Oreal Paris Saf Kil Detoks Maskesi kullanıcı yorumlarımı paylaşmak istiyorum. Serinin aslında peeling maske, arındırıcı maske ve detoks maske olmak üzere 3 ayrı çeşidi bulunuyor. Her çeşidin bir de temizleme jeli mevcut. Ben ilk olarak detoks maskesi aldım ve memnun kalınca temizleme jelini de aldım.  L'Oreal Saf Kil Detoks Temizleme Jeli yorumlarımı ayrıca yazacağım. Seriye ait diğer ürünleri de sırası ile alıp denemeyi düşünüyorum.L'Oreal Saf Kil Detoks Maskesi Ne İşe Yarar?


Cilde detoks etkisi vererek, ışıl ışıl parlamasına yarayan L'Oreal Saf Kil Detoks Etkili Maske, ilk kullanımda bile cildin daha parlak ve temiz olmasını sağlıyor. Düzenli olarak haftada 3 kere uyguladığınız da ise etkinin kalıcılığını kesinlikle arttırıyorsunuz. Ayrıca içeriğinde bulunan 3 saf kil, ciltte bulunan kir ve pürüzleri ortadan kaldırmak amacıyla sizi için çalışıyor.

L'Oreal Saf Kil Detoks Maskesi İçeriği Nedir?


3 saf kilin birleşiminden oluşan maskede,

ARI KİL: Cildi pürüz ve yağlardan arındırır.

MONTMORİLLONİT KİLİ: Cilde kusursuzluk veren mineraller içerir.

RHASSOUL KİLİ: Cildi temizlemeye yardımcı elementlerden bol miktarda içerir.

L'Oreal Saf Kil Detoks Maskesi Nasıl Kullanılır?


Kullanımı sırasında rahatsız eden bir kokusu olmaması ek puan getiren L'Oreal Saf Kil Detoks Maskesi, haftada 2-3 kere göz ve dudak bölgesi hariç temizlenmiş cilde ince bir tabaka olarak sürülür. Maske gri bir renk alınca da ılık su ile yıkanır.

İnstagram hesabımı takibe aldınız mı? @sendeincelblog2 yorum:

  1. kesinlikle denemek istediğim bir ürün :)

    YanıtlaSil
  2. Ben haftada 1 maske uyguluyordum. Sanırım sayıyı artırmam gerek. Loreal'in ürünlerini severim. Bu maske de aklımda olsun. Yorum için teşekkürler :-)

    YanıtlaSil