Genel

Uludağ Premium Sade Yüz Spreyi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Maden suyunun cildimize faydalarını hepimiz biliyoruz. Daha güzel bir cilt için maden suyuyla yüzümüzü yıkıyor, dondurup cildimize sürüyoruz. Aslında tüm bu uygulamaları geçmiş zaman eki ile söylesem daha yerinde olur çünkü yüzyıllık köklü bir geçmişe sahip olan Uludağ markası, cilt güzelliğinde maden suyundan vazgeçmeyenler için harika bir adım atmış. Sade, E Vitaminli ve Güneş Koruyuculu olmak üzere 3 çeşit yüz spreyi çıkarmış. Üstelik her biri doğal maden suyundan üretildiği için cildimize iyi gelecek mineral ve vitaminleri barındırıyor. Harika fikir değil mi?


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ben seçimimi sade olandan yana yaptım. Uludağ Premium Sade Yüz Spreyi aslında uzun süre kapalı ortamda ya da klimalı ortamda kalanlar için düşülmüş ancak ben klimadan uzak kalmama ve sürekli açık havada yürüyüş yapmama rağmen kullandım ve çok memnun kaldım. Özellikle verdiği ferahlık hissinden. Gün boyu cildi nemlendirdiği, ferahlattığı, beslediği ve cildin daha parlak olmasını sağladığı iddiası ile raflarda olan spreyi ben gün içerisinde aklıma geldikçe kullandım. Nemlendirme özelliği olduğunu düşünmüyorum ama ferahlattığı ve cildi sakinleştirerek rahatlattığı kesin. Özellikle sıcak yaz günleri için benim kurtarıcım oldu. Sizlere de tavsiye ederim.

Ben Eve Shop mağazasından indirim günlerinde sanırım 19 TL’ye almıştım. Uludağ Premium Sade Yüz Spreyini görürseniz mutlaka bir şans verin derim.

2 Yorum Var

    • Avatar

      Evet indirimsiz fiyatı oldukça uçuk ama çok sık kullanmama rağmen uzun süre kullandım hala da kullanıyorum bir şişeyi. Avene candır 🙂

Yorum Yaz

Pin It