Genel

Kişiye Özel Hediyeler Bumudurbudur.com’da

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Herkese merhaba,

Sevdiklerimize hediye almak zevkli olduğu kadar yorucu da olabilir bazen. Ne alacağımız konusunda kararsız kalır, seçenekler arasında boğulur ve çoğu zaman bu seçenekleri klişe bularak sevdiklerimize layık görmeyiz. Peki sevdiklerinize özel hediyeleri profesyonel bir hizmetle siz tasarlasanız güzel olmaz mı? Bence harika olur. Kişiye özel tasarım sayesinde nokta atışı yapan hediyeyi vererek günün starı siz olabilirsiniz.

Bugün size bu hediye seçimi sırasında yaşanan kararsız zamanlarda can simidi olacak harika alternatifler sunan ve hem profesyonel hem de ekonomik hizmetleriyle yıldızı parlayan bir siteden bahsedeceğim. Bumudurbudur.com sevdiklerinizi ya da kendinizi şımartabileceğiniz hediye seçenekleri bir tıkla önünüze seriyor.

Ben site ile #LerzanKaradanli29Ekim3Yasinda etkinliği sayesinde tanıştım. Artık geleneksel hale gelen etkinlik nasıl geçti merak ediyorsanız buradan okuyabilirsiniz.

bumudurbudur.com bizlere kendimizin tasarladığı kupa ve defter hediye etti. Düşünsenize tamamen kendinizin tasarladığı kupa ve defter hediye etmek ya da kullanmak için muhteşem bir fikir değil mi?

Ben defterime ve kupama bir ömür boyu kalbimin en güzel köşesinde duran çocuklarımın resimlerini koydum ve şimdi her kahve içtiğimde içimi ısıtan bir kupaya ve en güzel planları yaptığım tamamen bana özel bir deftere sahibim.

Sitede daha bir çok alternatif bulunuyor. Hani girip içinden çıkamadığınız siteler vardır ya işte tam da böyle bir site bumudurbudur.com. Özellikle yılbaşı ve  hediyeleşme çılgınlığı yaklaşırken değerlendirmenizi şiddetle tavsiye ettiğim siteye ve sunduğu seçeneklere mutlaka bir bakın diyorum.

Bumudurbudur.com‘a sitesinin dışında @sanakapakolsun ve @bumudurbudur34 instagram hesaplarından ulaşabilirsiniz.

1 Yorum Var

Yorum Yaz

Pin It