11 Aralık 2017 Pazartesi

EGOS MİLKY DURULANMAYAN SAÇ KÖPÜĞÜ


Herkese merhaba,
Son zamanlarda oldukça revaçta olan ve özellikle hoş kokuları ile kalbimizi çalan krem şanti görünümlü durulanmayan saç köpüklerini sizler gibi ben de çok seviyorum. Kullanım şekilleri, milkshake'i andıran kokuları ve pratik olmaları nedeniyle mutlaka tavsiye ettiğim durulanmayan saç bakım köpüklerinden farklı markalarda bulabilirsiniz.

Ben bugün saç şekillendirici dendiğinde ilk akla gelen markalardan olan Egos'a ait olan Milky Durulanmayan Saç Köpüğünü inceleyeceğim.

Islak ya da kuru saça uygulanabilen Egos Milky Durulanmayan Saç Köpüğü saçların kolay taranmasını sağlarken, içerdiği süt proteinleri sayesinde saça bakım yapıyor.


125 ml metal bir şişesi olan ürünün, hazır krem şanti şişelerinde bulunan bir başlığı var. Şişeyi iyice çalkadıktan sonra ters çevirip sıktığınızda avucunuzun içine mis gibi kokan ve şekilli bir köpük geliyor. Krem şanti kıvamında bu süt kokulu köpüğü eşit miktarda saçlarınıza uyguladığınızda saçlarınız kolay taranıyor, elektiriklenmeden şekil alıyor ve bir gün boyunca nefis bir koku size eşlik ediyor. 

Başlık tıkanmıyor ancak tıkanırsa çıkarıp ılık su ile yıkamamız öneriliyor. 

Ürün saçta kalıntı bırakmıyor, saçı sertleştirmiyor ama hafif bir ağırlık hissi oluşturduğunu söylemeliyim. Saçlarınız özellikle ince telliyse bu konu biraz canınız sıkabilir.

Ürünü elinize sıkınca işte bu tatlı görüntü ortaya çıkıyor. Yaydığı koku ise inanılmaz. Ilık bir havada elinizde tuttuğunuz milk shaburnunuza dolan milkshake kokusu gibi desem?

Egos Milky Durulanmayan Saç Köpüğü Rossmann, Gratis, Watsons gibi kozmetik mağazalarında rahatlıkla bulunuyor. Fiyatı sanıyorum 19 TL civarındaydı.

1 yorum: