Diyet

Çörek Otu Yağı ile Zayıflama

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Fazla kilolardan kurtulmak isteyenler için sağlıklı beslenmek ve düzenli egzersiz yapmak baş kuraldır. Hızlı zayıflamak isteyenlerin diyet ve sporun yanında bazı yardımcıları vardır. Bitkisel zayıflama çayları, zayıflatan korseler, İnceltici kremler ve zayıflatan bitkisel yağlar gibi. Bugün sizlere zayıflamaya yardımcı çörek otu yağı kullanımından bahsedeceğim. Çörek otu yağı nasıl zayıflatır? Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun sık sık dile getirdiği çörek otu yağı hakkında detaylı anlatım yazının devamında…

Doğal bir antioksidan olan ve iştahın kapanmasında büyük etkisi olan çörek otu yağı, vücudu toksinlerden arındırır ve kan şekeri seviyesini düzenler. İştah kapattığı için fazla yemenizi ve gereksiz miktarda kalori almanızı önler. Müshil görevi üstlenen çörek otu yağını, bu özelliğinden dolayı dikkatli kullanmak gerekir.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

İçeriğinde bulunan B vitaminleri sayesinde metabolizmanız hızlanır. Böylece daha fazla yağ yakarsınız.
İnsülin seviyesini dengede tutar ve sizi ani tatlı krizlerinden korur.

Çörek Otu Yağı ile zayıflamak için sabah kalkar kalkmaz 1 su bardağı içme suyuna 1 çay kaşığı çörek otu yağı ve 1 tatlı kaşığı elma sirkesi ekleyin ve bu şekilde tüketin.

Yorum Yaz

Pin It