5 Nisan 2018 Perşembe

Kilo Vermenin Üç Kuralı


Kilo vermek istiyorsunuz ve her zaman  henüz yolun başındayken başaramayacağınızı düşünüp vazgeçenlerden misiniz ?  Eğer her kilo verme maceranız bu şekilde bitiyorsa yanlış  yoldasınız demektir .

Bugün sizlere garantili zayıflatacak ve kalıcı kilo verdirecek üç altın kuraldan bahsetmek istiyorum. Bu basit adımları  yaşam şeklimiz hale getirirseniz kısa sürede ve kalıcı kilo vermeniz kolay olacak .


Yürüyün

En kolay, en etkili ve en ekonomik egzersiz hangisi diye sorsaydınız size mutlaka yürüyüş yapmak derdim . Tüm kaslarınızı aynı anda çalıştıran, yağ yakmanızı sağlaya, vücudunuzu istediğiniz şekle sokan yürüyüş yapmak sizin de vazgeçilmeziniz olsun.

Su için

Bütün diyetisyenlerin  ortak önerisi olan su içmenin,  zayıflamaya  pek çok açıdan etkisi vardır . Fazla kiloları atmamızı sağlar , açlık hissini dizginler ,  metabolizmanızı hızlandırır .  Günde en az 3 litre su içmeniz gerekiyor .

 Ekmek yemeyin

Beyaz ekmek ve  pirinç gibi işlenmiş karbonhidrat içeren gıdalar sizin sadece daha fazla acıkmanız konusunda etkilidir .  Hayatınızdan beyaz ekmek ve bunun gibi gıdaları çıkartarak hızlı kilo verebilirsiniz .

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder