Genel

Sac çıkaran solüsyon çıktı hemen deniyoruz

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Türk erkeklerinin en büyük derdi kel kalmaktır. Saçları erken yaşta dökülmeye başlayan erkekler henüz 20’li yaşların başında kel olmak korkusu yaşarlar. Kelliğe çözüm arayışına girerler. Saç dökülmesini yavaşlatan karışımlar, saç çıkardığını iddia eden bitkisel kürler, saç ekimi ve saçın seyrekleştiği yerleri geçici olarak kapatan tozlar… Bu liste böyle uzar gider.  Aslında tüm bunlar geçici çözümlerdir ve saçı dökülmeye başlayan erkekler ilk andan itibaren saç çıkaran solüsyon çıkmasını beklerler.  Sanıyorum kelliğe çare olan solüsyon çıktı.  Ben de hemen eşimin üzerinde denemeye ve etkileri sizlerle paylaşmaya karar verdim.

Saç ektirmeden saç çıkaran solüsyon kullanımı

Capillum Of Vanner Hair Solution isimli  solüsyonun iddiaları oldukça mucizevi.  Solüsyon düzenli kullanımda saç hücrelerini aktive ederek kelliğe çare olduğu iddiası ile piyasaya hızlı bir giriş yaptı. Vaatleri bu kadar büyük olunca ilk başta çekimser kalmıştım. Ancak uzun bir süredir de saç çıkaran solüsyon kullananların elde ettiği sonuçları takipteydim. Kullanıcıların birebir yaşadıkları olumlu gelişmeleri görünce ürüne şans vermeye karar verdim ve bir hafta önce denemeye başladık. Aşağıda beni etkileyen sonuçlardan resimler paylaşacağım sizinle.

Sonuç bu kadar ortada olunca denemeye değer değil mi?

Saç çıkaran solüsyon kullanımı

Capillum Of Vanner Hair Solution adlı solüsyondan istediğimiz etkiyi alabilmek için en az 3 ay boyunca her gün sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere kullanmak gerekiyor. Solüsyonun kendi damlalığı ile bir miktar ürün çekiyoruz ve her seferde erkeklerde 10 damla kadınlar için olan ürününde de 20 damla damlatarak kafa derisine parmak uçlarımızla masaj yaparak yediriyoruz. Her üründe olduğu gibi bu üründe de sonuç alabilmek için düzenli kullanmak şart. Kadınlar ve erkekler için ayrı ürünler mevcut ve çok yakında markanın seyrek kaşları güçlendiren, gürleştiren bir ürünü piyasaya çıkıyor. Şimdilik erkek ürününü deneyimliyorum sizler için ama yakında diğer iki ürününü de kendi üzerimde deneyimleyip sizlerle paylaşıyor olacağım.  Aşağıda eşimin solüsyon kullanımına başladığı gün saçlarının durumunu paylaşıyorum ve ara ara sonuçları sizin için güncelleyeceğim.

Saç dökülmesi sorunu yaşayanlar, kelliğe çare arayanlar, eşine sürpriz yapmak isteyenler ürün hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilmek için 0539 249 66 37 WhatsApp hattından Emre Bey’e ulaşabilirler.

Pin It