Genel

1 ayda 16 kilo zayıflatan sarımsak ve ceviz kürü

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Sarımsak ve ceviz kürü yapanlar
Sarımsak ve ceviz kürü

Kilolar ile başınız dertte ancak uzun vadede motivasyon kaybı yaşıyorsanız size gözle görülür ve hızlı sonuç veren zayıflama kürü lazım.  Kilo vermek için düzen ve disiplinin çok ama çok önemli olduğunu da söylemeden geçmek istemiyorum. Bu nedenle hangi zayıflama yöntemini uygularsanız uygulayın istikrarlı olmanız çok önemli.  Her gün ceviz suyu içerek ayda 16 kiloya kadar verebilirsiniz. Çok sağlıklı olan cevizi sarımsak ile tüketirseniz hızlı yağ yakabilirsiniz. İşte ayda 16 kilo vermenize yardımcı olan sarımsak ve ceviz kürü

Sarımsak ve ceviz kürü nasıl yapılır?

Hızlı kilo vermek isteyenleri hedeflerine götüren yağ yakan kür, düzenli olarak uygulandığı zaman mutlu sonuç veriyor. Kolesterol düşüren ceviz ve önemli bir antioksidan olan sarımsak yardımı ile kendinizi çok zorlamadan bir ayda 16 kilo verebilirsiniz.  Zayıflama kürünü uygularken gün içerisinde bol su içmeyi ve düzenli yürüyüş yapmayı ihmal etmeyin.

Sarımsak ve ceviz kürü malzemeleri

2-3 adet ceviz içi

1 diş sarımsak

1 bardak içme suyu

Hazırlanışı

Gece yatmadan önce bir bardak suyun içerisine soyulmuş sarımsak ve cevizleri ekleyin.  Gece boyunca beklemeye bırakın.  Sabah uyandığınız zaman aç karnına cevizleri tüketin, suyu için ve sarımsağı küçük parçalara bölerek yutun. Düzenli olarak 1 ay boyunca kürü uygulayın.  Bir ayın sonunda ulaşacağınız sonuca siz bile çok şaşıracaksınız.

Yorum Yaz

Pin It