Genel

Yeşil çaylı süt detoksu ile 1 günde 2 kilo

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Yeşil çaylı süt detoksu nasıl
Yeşil çaylı süt detoksu

Yaz yaklaşırken hızlı ve bir günlük detoks uygulamalarıyla küçük fazlalıklardan kurtulmak güzel olmaz mı? Vermeniz gereken kilo miktarı az ise ya da uzun vadeli diyetiniz sırasında metabolizmanızı hızlandırmak istiyorsanız birazdan size bahsedeceğim yeşil çaylı süt detoksu sizin için harika bir şok diyet önerisi olacaktır.

Yeşil çay içmekte zorlananların bile kolaylıkla yapabilecekleri yeşil çay süt detoksu, 1 günde 2 kilo vermenize yardımcı olacak. Toksinlerinizden de arınmanıza destek veren bu detoksu haftada 1 günden fazla uygulamayın. İşte 1 günde 2 kilo verdiren yeşil çaylı süt detoksu detayları …

Yeşil çaylı süt detoksu nasıl hazırlanır?

Malzemeler

1,5 litre yarım yağlı süt

2 yemek kaşığı yeşil çay ( Aktarlardan alabilirsiniz)

Hazırlanışı

1,5 litre yarım yağlı sütü bir tencereye alın ve kaynatın. Sıcaklığı biraz geçen sütün içerisine 2 çorba kaşığı yeşil çay yapraklarını ilave edin.  Tencerenin ağzını kapatın ve 20 dakika kadar demlemeye bırakın. Demlenen karışımı kapaklı bir kavanozun içerisine süzün. Süzdüğünüz yeşil çaylı süt karışımını gün boyunca 2 saat aralıklarla gün içerisinde bitirin.

Bu detoksu süt ürünlerine alejisi olanlar, düşük tansiyon sorunu olanlar, safra kesesinden rahatsız olanlar, emziren ya da bebek bekleyen anneler ve anne adayları uygulamamalı. Uygulamadan önce mutlaka doktorunuza danışmayı ve haftada en fazla uygulamanızın doğru olduğunu da unutmayın.

 

3 Yorum Var

  1. Merhaba, Bunu içerken normal yemek tüketmeye devam ediyormuyuz ?

    • sendeincel Reply

      Merhaba, 1 gün süren detoks sırasında başka şey tüketmeyin. Doktorunuza mulaka danışın

  2. Sadece bu hazırladığımız mi icicez yemek olarak ne yiyecek

Yorum Yaz

Pin It