Genel

Bebak Acı Badem Kremi Yorumlarım

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Annelerimizin hatta anneannelerimizin kullandığı, günümüzde ise bizlerin vazgeçilmezi olan Bebak Acı Badem Sütü’nün üretiminin 1890’lı yıllara dayandığını biliyor muydunuz?

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulması ile patenti alınan Bebak, şimdilerde pek çok seriye sahip dev bir marka ama benim hala favorim Acıbadem Serisi. Bunun en büyük sebebi acı badem kokusuna ayrı bir zaafımın olması olabilir 🙂 Kimilerine göre fazla ağır bir koku olsa da acıbadem kokusunu içime çekmek beni her zaman rahatlatmıştır.

Kokusu ve muhteşem nemlendirme özelliği nedeniyle elim hep Bebak ürünlerine gider. Bebak Acı Badem Kremi (70 ml) yine ilk tercihim olan nemlendiriciler arasında bulunuyor. Hafif yağlı bir yapısı olduğu için yağlı ciltlerde nasıl etki eder bilemiyorum ancak benim karmaya yakın cildim için harika sonuçlar yaratıyor. Kremi en çok ellerimi nemlendirmek için kullanıyorum ben. Bebeğimden dolayı elim hiç sudan çıkmıyor ve haliyle yıpranıyor. Bebak Acı Badem Kremi bu yapranmayı neredeyse 2. kullanımda onarıyor ve koruyor.

İçeriğinde acı badem yağı ve acı badem özü bulunduğu için cildi dış etkenlere karşı korumayı amaçlayan Bebak Acı Badem Kremi görevini hakkıyla yerine getiriyor.

Bebak ürünlerini genelde Gratis indirim zamanlarında stokluyorum ama son indirimde sadece bunları bulabildim.

En kısa zamanda Bebak bebekler için güneş losyonunu, saç bakım serisini ve gül özlü serisini de almayı düşünüyorum.

3 Yorum Var

Yorum Yaz

Pin It