Genel

Otacı Lily Bitki Özlü Kremli Şampuan

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Saçlarınız  hem mis gibi koksun hem de yumuşacık olsun diyenler yaklaşın. Size harika bir bitkisel şampuandan bahsetmek istiyorum. Kolay saç bakımı yapmak istiyorsanız yazının devamını okuyun.

Kokuların insan psikolojisi üzerinde önemli bir etkileri olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış bir gerçek. Ben de koku algı eşiği çok yüksek olan biri olarak güzel kokan, aromatik ürünlere bayılıyorum. O nedenle kullandığım ürünlerin güzelden öte, harika kokması benim önceliğim. Elbette kullandığım ürünlerden tek beklentim bu değil. Etkili olmasını da isterim.  Otacı Lily Bitki Özlü Kremli Şampuan, bu beklentilerimi fazlası ile karşılayan bir şampuan. Kendimi bildim bileli var olan güvenilir bir markaya ait olması ise benim için artı puan.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Misler gibi beyaz zambak kokusu ile gönlümü kazanan Otacı Lily Bitki Özlü Kremli Şampuan normal, kuru, yıpranmış ve boyalı saçların kullanımına uygun. Saça zarar vermediği için her gün kullanılabilir, yumuşak yapılı bir şampuan. Krem içerdiği için ayrıca bir bakım kremi ya da saç kremi gerektirmiyor aslında ama alışkanlığım nedeni ile saç kremi ya da maskesi kullanmadan kendimi eksik hissediyorum.

Otacı Lily Bitki Özlü Kremli Şampuan saçı yumuşatıyor, daha parlak görünmesini sağlıyor ve kokusu uzun süre saçta kalıyor ama, uzun süre kullandığımda saçım alışıyor ve istediğim etkiyi alamıyorum. O nedenle, arada başka şampuanlara geçiyorum.

#LerzanKaradanli29Ekim3Yasinda etkinliğinde bizleri yalnız bırakmayan Otacı’ya teşekkür ederim.

Yorum Yaz

Pin It