Egzersiz

Callanetics Yapanların Yorumları -Callanetics Egzersizleri

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
callanetics yapanların yorumları- sendeincel

Yıllardır callanetics yönteminin mucizevi etkilerini anlatıyorum.  Callanetics yapanların yorumları  beni her zaman etkilemiştir. Düzenli yapıldığı zaman 1 saati tam 7 saat klasik jimnastik egzersizlerine ve 24 saatlik aerobik dans egzersizlerine eşdeğer olan callanetics egzersizleri aynı zamanda sırt ve bel ağrısı çekenlerin can simidi oluyor. Amerikalı balerin Callan Pinckney tarafından dayanılmaz bel ağrılarına çözüm bulmak için geliştirilen callan metodu, uzun yıllardan beri hızlı sonuç almak isteyenleri inceltiyor, ağrılarını hafifletiyor ve sıkılaştırıyor. Callanetics yapanların yorumları dikkate alındığında ise sonucun ne kadar etkili olduğu gözler önüne seriliyor.

Kronik rahatsızlığı bulunanlar haricinde her yaş grubunun uygulayabileceği callanetics egzersizleri, ilk başlarda zor görünebilir. Ancak birkaç seanstan sonra vücudunuz alışacak ve mucize etkileri karşılamaya hazır olacak.  Yavaş ve kontrollü hareketlerden oluştuğu için oldukça güvenlidir. Bel, sırt ve boyun ağrılarına çok iyi gelir.

Callanetics egzersizleri nasıl yapılır?

İlk seansta bile etkisi hissedilen Callanetics egzersizlerini düzenli olarak yapmanız şart.  Formda ve sağlıklı bir beden isteği ile callanetics egzersizlerine ilgi duymaya başladıysanız haftada 6 gün birer saat ayırmanız gerektiğini asla unutmayın. Her seansı 1 saat süren Callanetics egzersizlerini haftanın 6 günü yapmanız ve 1 gün vücudunuzu dinlendirmeniz gerekiyor. Daha fazla ara verirseniz tüm çabalarınızın çöpe gideceğini ve sıfırdan başlamak zorunda olduğunuzu bilmelisiniz.

Callanetics Yapanların Yorumları

*Beni 3gün içerisinde 4cm inceltmiş spor. inceltmekle kalmayıp; tüm ağrılarımı da en aza indirtmiş bulunmakta kendisi.
son zamanlarda inanılmaz kilo aldım ve kilo vermekten öte sevdiğim pantolonlarıma tekrardan girmek isteyen bene o kadar yardımcı oluyor ki şu zamanlarda. iyi ki bulunmuş, iyi ki öğrenmişim. diyetti haftalarca süren pilatesiydi bilmem nesiydi boşa zaman kaybı ve zorlama bence.
insan kendisine max 45 dakika ayırınca günde; en fazla 1 aya istediği hale gelebilir bunun sayesinde.

*amma değişik yerlerde kasımız varmış callanetics sonrası ağrılarda öğrendim ben bunu ki piyasada bilinen sporların bir çoğunu denemişimdir. 2 gün peş peşe yapamayacak kadar yoruyor ama sırt ağrısı vs kalmadı bu kadar çabuk esnek bir insan olacağıma hayatta inanmazdım az kaldı kafamın dizime değmesine değince ne olcak onu bilemedim ama olsun. başarılı bir sportif aktivite

*Ey insanoğlu…
hiç durma şu saniye başla! demek istiyorum… 100 sayıya yakın yaptım. çok güçlenince daha ağır sporlara geçtim ama callanetics tadını vermiyor azizim:) kan ter içinde kalmadan öyle sütun gibi oluyorsun ki yemesinler de yanında yatsınlar… 10 üzerinden 10

*Çok kısa sürede hemen etki eden egzersiz türü. tartıda verdiğim dört kiloyu görüntüde altı kilo veya daha fazlasını vermiş gibi gösterdi. hareketleri yaparken üstünüzde şort olsun, bacaklarınızdaki kasların nasıl çalıştığını kendi gözlerinizle görün, callanetics yapmadan geçirdiğiniz günlerde vicdan azabı çekeceksiniz.

*Bir gün tahta çıkarsam türk insanına zorunlu tutacağım egzersiz. haftada beş kere yapılacak, yapmayanlar gazabımla yüzleşecek. ben bu kadar etkili bir şey görmedim ki kilo verme serüvenlerim sayısız olduğundan pek çok şey denemişimdir. zayıfsanız, sıkılaşmak ve güçlenmek isterseniz de başvurabilirsiniz. eskiden iki adım atsam tıkanan ben bu program sayesinde şu aralar şınav çekmeye başladım.

edit: on kilo verdim iki buçuk ayda. beni uzun zamandır görmeyen insanlar on beş+ kilo verdiğimi düşünüyor.

Callanetics hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız Callanetics ile 10 günde 10 yaş daha genç başlıklı yazımı okuyabilirsiniz.

Yorum Yaz

Pin It