Diyet

Karın yağlarını eriten mucize karışım

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Karın yağlarını eriten karışımFazla kilolar genel olarak en çok karın bölgesi ve çevresinde oluşur. En çabuk oluşan ve en zor eriyen fazlalıklar bu bölgede toplanır ve can sıkar. Hem sağlık açısından hem de estetik açıdan olumsuz etkileri nedeniyle istenmeyen karın bölgesi yağlarından sağlıklı beslenme, egzersiz ve birazdan size bahsedeceğim karın yağlarını eriten karışım sayesinde kurtulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken motivasyonunuzu kaybetmeden kararlı ve disiplinli ilerlemek.

Karın yağlarını eriten karışım nasıl hazırlanır?

Birazdan tarifini vereceğim  karın yağlarını eriten karışım, yağ yakımını hızlandırdığı için bu bölgede yerleşen fazlalıklardan kurtulmanıza yardımcı olacak.  Sadece düzenli olarak kullanmanız çok önemli.

Malzemeler

1 tane salatalık

Yarım limon

1 demet maydanoz

Çay kaşığının ucu ile (Yaklaşık çeyrek çay kaşığı) karbonat

1/3 bardak içme suyu

Hazırlanışı

Her evde bulunan malzemelerle hazırlanan bu karışımın yapımı da çok ama çok kolay.  Yapmanız gereken tüm malzemeleri blender ya da meyve sıkacağı yardımı ile karıştırmak ve içmek.  Karışımı sabah ve akşam yemeklerden önce aç karnına günde iki kere taze olarak tüketmelisiniz.  Karın yağlarını eriten kürü 7 gün uygulayın ve yeniden yapmak isterseniz mutlaka 7 gün ara vererek vücudunuzu dinlendirin ve yeniden başlayın.

Göbek eritmek için püf noktaları

Hayatınızda yapacağınız ufak değişiklikler sayesinde göbek yağlarından kurtulmanız çok kolay. İşte göbek eriten püf noktaları…

  • Porsiyonları azaltın.
  • Akşam menüleriniz olabildiğince küçük olsun.  Akşam yemeğiniz sebze ağırlıklı olsun.
  • Öğünleriniz küçük porsiyonlardan oluşsun. Sık ama az yiyin.
  • Egzersizi ihmal etmeyin.
  • Egzersizi sabah saatlerinde aç karnına yaparsanız gece boyunca depolanan yağlarınızdan daha rahat kurtulabilirsiniz.
  • Yatmadan önce egzersiz yapmayı da ihmal etmeyin. Böylece siz uyurken bile yağ yakmaya devam edebilirsiniz.
  • Kaba tuz deri metabolizmanızı hızlandırmaya yardım eder. Banyo öncesi bir bardak kaba tuzu biraz sıcak suda eritin ve karın bölgenize 10 dakika dairesel hareketlerle masaj yapın.  Daha sonra sıcak su ile durulayın ve bayo yapın.
  • Çok ilginç ama Sovyetler Birliği’nde bir fizyolog beyin ne kadar çok çalışıyorsa vücut o kadar enerji tüketir iddiasını öne sürdü.  Bu teoriden öne çıkarak fazla kilolu insanların matematik problemi çözmeleri, resim yapmaları, bulmaca çözmeleri, kitap okumaları ve yazı yazmaları gibi faaliyetler ile zaman geçirmeleri öneriliyor.

2 Yorum Var

Yorum Yaz

Pin It