Diyet

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’ndan yağ yakan limon kürü

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
yağ yakan limon kürü nasıl yapılır
yağ yakan limon kürü sendeincel

Yağ yakmayı hedefleyen doğal zayıflama kürleri, hızlı kilo vermek isteyenler için ideal seçimler oluyor.  Zayıflamak için karar verenlerin hemen hemen ilk aklına gelen limonlu su içmek, Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tarifi ile yeniden şekilleniyor ve yağ yakan limon kürü olarak tercihimize sunuluyor.  Kısa sürede etki eden bir zayıflama kürü arıyorsanız birazdan size tarifini vereceğim kürü mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.

İşte Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’ndan yağ yakan limon kürü…

C vitamini açısından zengin olan ve hem sağlık hem de güzellik için mucizevi olan limon, yine zayıflatıcı etkisi ile bilinen maydanoz ile birleştiğinde yağları mum gibi eriten bir karışım haline geliyor.  Düzenli kullanıldığında vücudunuzda biriken yağlardan kurtularak hızla sizi forma sokacak yağ yakan limon kürü nasıl yapılır diye merak edenler için sizler için tüm detayları derledik. Öncelikle bu kürü uygularken kalorili, hazmı zor ve ağır besinlerden uzak durmalı ve mutlaka ama mutlaka düzenli olarak egzersiz yapmalısınız.  Egzersiz yapmak size zor ve zahmetli geliyorsa her gün düzenli yürüyüş yapmanız, dans etmeniz, asansör kullanmamanız, televizyon karşısında mekik çekmeniz yeterli ve etkili olacaktır.

Yağ yakan limon kürü nasıl yapılır?

Malzemeler

16 dal taze maydanoz

1 adet limon

1 bardak içme suyu

Hazırlanışı ve uygulanışı

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun tarifi olan yağ yakan limon kürü için 1 adet limon suyu, iyice yıkayıp ayıkladığınız maydanozlar ve bir bardak içme suyunu blenderdan geçirin. Ortaya yeşil bir sıvı çıkacak. Bu karışımı sabahları aç karnına kahvaltı etmeden 15 ya da 20 dakika önce tüketin. Kürü 15 gün uygulayın. 7 gün mola verin ve 15 gün daha uygulayın.  Kür arasında bir hafta mola vermek çok önemlidir. Mola sayesinde vücudunuzu dinlendirir ve yeni kür için hazırlamış olursunuz.  Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tarafından verilen bu kür, yağlarınızın yakımını hızlandıracak ve etkili sonuçlar getirecektir. Bu kür sayesinde istediğiniz sonuca kısa sürede ulaşmaya başladığınız için diyet dönemlerinin en temel noktası motivasyon konusunda da zorlanmamış olacaksınız.

Unutmayın zayıflama kürleri, diyetlere ivme katan yöntemlerin başında gelir.

9 Yorum Var

  • sendeincel
   sendeincel Reply

   Mutlaka denemelisiniz. Tam bir şifa kaynağı 🙂

 1. Avatar

  Yağ yakan limon kürü sadece fazla kilolardan kurtulmak için değil aynı zamanda genel sağlık ve cilt bakımı için de kullanılabilecek doğal bir ilaç. Hatta yıllarca muzdarip olduğum kronik bronşit sorunumu da, sadece 1 sene düzenli olarak bu karışımdan tüketerek kurtuldum. Limon başlı başına bir mucize değil mi zaten… Sevgiler.

  • sendeincel
   sendeincel Reply

   Çok geçmiş olsun. Bronşitten kurtulmanıza çok sevindim. Tüm rahatsızlıkların mutlaka doğada bir çözümü bulunuyor. Limonun mucizeleri yadsınamaz. Doğa beni her zaman şaşırtmıştır zaten. Sevgiler

  • sendeincel
   sendeincel Reply

   Ben de 🙂 Zaten benim için en güzel şeylerde hep limon var

Yorum Yaz

Pin It