Genel

Organique Keçi Sütü & Liçi Nemlendirici Vücut Maskesi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Organique Keçi Sütü & Liçi Nemlendirici Vücut Maskesi yorum
Organique Keçi Sütü & Liçi Nemlendirici Vücut Maskesi 

Bakım ürünlerini tüm kadınlar gibi ben de seviyorum. Özellikle doğal ve zararlı kimyasallardan arınmışsa! 15 yıllık bir geçmişe sahip olan Organique markası tüm bu beklentileri karşılıyor. Üstelik +1 farkla!  Naturel kozmetik markası olan Organique,  vaatlerini yerine getirirken görme, dokunma ve koklama duyularıma da hitap ederek beni şımartıyor.  Baştan çıkaran renkleri ve akılda kalan kokusu ve kadife etkisi ile en sevdiklerim arasında olan Organique markasının  ürünlerinin büyük çoğunluğu hala el ile üretiliyor.  Markanın vücut bakım serisinden Organique keçi sütü & liçi nemlendirici vücut maskesi detayları ile geldim bugün. Hem profesyonel hem de bireysel kullanıma uygun bu maske, havaların giderek soğumaya başladığı şu günlerde kuruyan ve yoğun bakım ihtiyacı olan cildinize ilaç gibi gelecek. Azıcık şımarmak gerek sizce de öyle değil mi?

Organique Keçi Sütü & Liçi Nemlendirici Vücut Maskesi Yorumlarım

Son zamanlarda kozmetik ürün içeriklerinde, faydaları her geçen gün daha çok anlaşılan keçi sütünü oldukça sık görmeye başladık.  Cilde kaybettiği gençliğini yeniden kazandıran önemli bir etken olan keçi sütü proteinleri Organique Keçi Sütü & Liçi Nemlendirici Vücut Maskesi içerisinde mevcut. Maske içerisinde benim en sevdiğim cilt bakım ürünlerinden shea yağı da bulunuyor. Shea yağı, cildi korur, nemlendirir, besler, rahatlatır ve doğal bir UV filtresidir. Genellikle tek başına kullandığım shea yağının maskenin içerisinde bulunması benim için artı bir özellik oldu. Yine ürün içeriğinde cildi dış etkenlerden koruyan balmumu, cilde pürüzsüzlük veren ve yaşlanma etkileri ile savaşırken cildi iyileştiren inci özü, C vitamini deposu liçi meyvesinin özü bulunuyor.  İlk kullanımda bile cilt esneklik kazanıyor ve ipek gibi yumuşuyor.

Organique Keçi Sütü & Liçi Nemlendirici Vücut Maskesi Nasıl Kullanılır?

Daha önce de bahsettiğim gibi ürün hem bireysel hem de yoğun bir ürün olduğu için profesyonel kullanım için uygun özelliklere sahip. Benim gibi bireysel olarak kullanacaksanız, vücudunuzda kuruyan ve sertleşen bölgelere maske gibi uygulamak ve 30 dakika bu şekilde beklemek gerekiyor. Bekleme süresinin ardından ciltte kalan fazlalıkları temizlemeniz ipeksi yumuşaklıkta bir cilt için yeterli. Yoğun ve yağ bazlı bir ürün olduğu için peeling sonrası vazgeçilmez yoğun bakım ürününüz olabilir. Peeling sonrasında Organique Keçi Sütü & Liçi Nemlendirici Vücut Maskesi ile cilde masaj yaparsanız yoğun bir bakım sağlamış olabilirsiniz.

 

Yorum Yaz

Pin It