Zayıflama kürleri

Karanfilli su içerek 1 haftada 3 kilo verin

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
karanfilli su zayıflatırmı
karanfilli su

Diyet yapan ama kilo vermekte zorlananların karşısında olan en büyük engel metabolizmanın yavaş çalışmasıdır. Metabolizmayı hızlandırmak için pek çok yöntem bulunuyor. Ben bugün sizlere kolay ama metabolizmayı adeta ateşleyecek bir yöntemden bahsetmek istiyorum.  Kolay olduğu kadar ekonomik olan bu yöntemle 1 haftada 3 kilo vermeniz mümkün. Karanfilli su içerek metabolizmanızı hızlandırmanız gerçekten çok kolay.

Antiseptik özelliği ile öne çıkan karanfil  kötü ağız kokusu ile savaşır, toksin atmanıza yardımcı olur, mikrop öldürücüdür ve harika bir idrar söktürücüdür. Metabolizmanın hızlı çalışmasını desteklediği için zayıflamaya da yardımcı olur.

Zayıflatan karanfilli su nasıl hazırlanır?

Malzemeler

1 adet çubuk tarçın

1 yemek kaşığı zencefil kökü

1 yemek kaşığı karanfil

2 su bardağı içme suyu

Hazırlanışı

2 su bardağı suyu kaynatın ve ocaktan alın. Kaynamış olan suyun içerisine karanfil, zencefil ve tarçını ilave edin.  Demliğin kapağı kapalı şekilde demlemeye bırakın. Demlenen çayı her sabah ve akşam yemeklerden 30 dakika kadar önce aç karnına tüketin.  Kürü uyguladığınız süre içerisinde sağlıklı beslenmeyi ve düzenli egzersiz yapmayı ihmal etmeyin.

2 Yorum Var

Yorum Yaz

Pin It