Genel

Orion Choco Pie ve ChocoBoy lezzetlerini denedik

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Merhaba,

Orion Choco Pie ve ChocoBoy yorum
Orion Choco Pie ve ChocoBoy

1956 yılından beri dünya genelinde tüketicilerin çok severek tükettiği ancak Türkiye pazarına yeni adım atan bir markanın ürünlerinden bahsetmek istiyorum.  Özellikle çikolatalı tatları sevenlerin vazgeçemeyeceği Orion  markası, şuan için üç ürün ile Türkiye’de. Orion Choco Pie, Orion ChocoBoy Safari ve Orion ChocoBoy sütlü çikolatalı atıştırmalıklar sektörde hızlı adımlarla zirveye tırmanacak gibi görünüyor.

65 ülkede sevilerek tüketilen Orion Choco Pie ve ChocoBoy artık Türkiye’de ve biz de çocuklarla birlikte heyecanla denedik.  Hepimizin ayrı bir beklentisi vardı.  İnanın tüm beklentilerimiz fazlası ile karşılandı. Biri 15 diğeri 3 yaşında olan iki çocuğum var. Yaşlar farklı olunca beklentiler de farklı oluyor tabi. Kızım sadece lezzete odaklandı, oğlum ise atıştırırken oyun kurmaya ve hayal gücünü kullanmaya bayıldığı için lezzetin yanında bu ihtiyaçlarını karşılayan ürünlere yöneliyor. Ben de çocuklarıma yedirdiğim atıştırmalıkların trans yağ, koruyucu, renklendirici, GDO, sodyum glutamat gibi zararlı içeriklerden arınmış olmasına dikkat ederim.  Elbette çocuklarımın da seveceği kadar lezzetli olmalı. İşte Choco Pie ve ChocoBoy  bizim tüm ihtiyaçlarımı  fazlası ile karşıladı.  Ayrıca ChocoBoy ve ChocoBoy Safari, beyin gelişimini destekleyen DHA ile zenginleştirilmiş.

Orion Choco Pie ve ChocoBoy Yorumlarımız

Choco Pie

Görüntüsüne bakınca piyasada benzerlerinin olduğunu düşünebilirsiniz.  Çikolata kaplı kek arasında marshmallow bulunuyor desem hemen aklınıza gelen markalar olur ama inanın Choco Pie benzer görüntüsünün altında bir çok farklılık taşıyor.

  • Çikolatasını lezzetinden kalitesini hemen anlıyorsunuz. Çikolatanın ağızda hemen eriyen bir yapısı var.
  • Keki benzerlerine göre çok daha yumuşak.
  • Her kek ayrı ayrı paketlenmiş. Bu da kullanım kolaylığı daha uzun süre tazelik getiriyor. Çocukların okul çantasına rahatlıkla koyabilirsiniz.
  • Marshmallow daha hafif bir lezzete sahip. Yerken sizi baymıyor.
  • Trans yağ, koruyucu, renklendirici, GDO, sodyum glutamat içermiyor.

ChocoBoy

İşte benim oğlumun favorisi.  Beyin hücrelerini yenileyen ve gelişimini destekleyen DHA ile zenginleştirilmiş olan ChocoBoy, eğlenceli bir görüntüye sahip. Kapak kısmı çikolata olan minik mantarlar şekline sahip olan ChocoBoy, ağızda eriyen ve çok lezzetli bir çikolataya ve yine ağızda dağılan tazecik bir bisküviye sahip.

Markanın bir de ChocoBoy Safari adlı ürünü var ancak onu denemediğim için onun detaylarını denedikten sonra sizlerle paylaşırım.

Orion Choco Pie ,ChocoBoy ve ChocoBoy Safari ürünlerini marketlerde bulabilir ya da online olarak sipariş verebilirsiniz.

 

 

Yorum Yaz

Pin It