Genel

“Eril Beril’den Afrodit’e” içinizdeki dişiyi dışarı çıkaracak!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Eril Beri'den Afrodit'e yorumları
Eril Beri’den Afrodit’e kitabı

İş hayatı, ev işleri, çocuklar ve toplum baskısı derken siz de kendinizi biraz bunalmış, feminen tercihlerden uzaklaşmış, dişil gücünüzden sıyrılmış hissediyor musunuz?  Ne yalan söyleyeyim  geçtiğimiz gün sevgili Yasemin‘in  daveti ile “Eril Beril’den Afrodit’e” adlı kitabın lansmanına katılana kadar tam da bu karmaşanın içerisinde olduğumu farketmemiştim.

Ceres Yayınevi’ tarafından yayımlanan “Eril Beril’den Afrodit’e” kitabının yazarı  Gülen Gündüz Yılmaz ile tanışma ve sohbet etme imkanı bulduğum lansmanda, uzun zamandır boşluk hissetmeme neden olan eksik parçanın tamamlandığını hissettim.  Giderek erilleşiyor ve ne yazık ki bunu farketmiyordum bile!  Keyifle ilerleyen sohbet sırasında benim gibi sayısız hemcinsimin de erilleştiği için mutsuz, eksik ve kendini arar halde olduğunu anladım.  Dişil yanını kaybeden kadınların partnerleri ve çocukları ile de iletişim sorunları yaşayabileceklerini farkettim. Belki de “Eril Beril’den Afrodit’e” hepimize dişil özümüzü aramak için çıktığımız yolda ışık olacak, rehberlik yapacak.  Üstelik bu yolculuk kitapta yer alan gerçek kadın hikayeleri, videolar ve alıştırmalar sayesinde interaktif ve keyifli bir serüvene dönüşecek.

Ben kitabı okumaya yeni başladım ve İnstagramda  beni takip eden takipçilerim de okusunlar diye 2 kişinin kazanacağı bir çekiliş başlattım. Çekilişe buradan ulaşabilir ve şansınızı deneyebilirsiniz.

Gülen Gündüz Yılmaz Kimdir?

1973 yılında İstanbul’da doğdu. ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği’nden acı çekerek mezun oldu. Mühendislik hiç yapmadı. Bilişim sektöründe satış ve pazarlama pozisyonlarında uzun yıllar çalıştı. Konfor alanını bırakmamak için oldukça dirense de, hayat onu koç ve eğitmen olmaya taşıdı.

ICF PCC (International Coach Federation Professional Certified Coach) ünvanına sahip. Kurumlara, takımlara, yöneticilere ve bireylere koçluk yapıyor; eğitimler veriyor.

Koçluk ve eğitim yapmak kadar almayı da sevdiği için sayısız eğitim aldı. Jungçu Koçluk ve yaratıcı yazarlık eğitimleriyle; yıllardır sevdiği  psikoloji ve koçlukla, mitoloji ve hikayelerin buluşmasını büyülü buluyor.

Instagram ve YouTube’da sunduğu bolca gülme vaad eden içeriklerle, daha geniş bir kitleye ulaşmaktan mutluluk duyuyor. Düzenlediği Afrodit eğitimleriyle, kadınların dişil özleriyle yeniden buluşmasına aracılık ediyor.

http://gulengunduzyilmaz.com

https://www.youtube.com/channel/UCnO7ua_9si0aA4tnlTdMSaQ

https://www.instagram.com/gulen.gunduz.yilmaz/?hl=tr

 

Yorum Yaz

Pin It