Genel

Etkinlik : #cansuveburcuileyazetkinligi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Herkese merhaba,

Geçtiğimiz günlerde katıldığım #cansuveburcuileyazetkinligi ‘nin detayları ile geldim bugün.

Sevgili @ikipamukprenses ve @tarz.blog tarafından düzenlenen ve 7 Temmuz’da Giraffe Kids Club Book Store mekan sponsorluğunda gerçekleşen etkinliğin çok güzel geçeceğini mekana adım attığım ilk an anlamıştım.  Öyle de oldu. Şu an  bile hatırladığımda beni gülümseten güzel anılar kazandıran etkinliğin detaylarını sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum.

Daha önce de belirttiğim gibi etkinliğin mekan sponsoru Giraffe Kids Club Book Store . Mekan anneleri dinlendirmeyi, çocukları eğlendirmeyi hedef alan çocuk oyun cafelerinden ama benim için benzerlerinden büyük bir farka sahip. Adından da anlaşılacağı gibi çocuklar için eğitici ve eğlenceli kitap satışı da yapıyorlar. İnanılmaz çeşitlilikte ve uygun fiyatlı kitaplardan elbette ben de hemen aldım oğlum Sarp için.  Çok sevdi günlerdir elinden düşürmüyor. 2 katlı mekanın ayrıca şirin bir bahçesi var.  Siz bahçede çay içerken çocuklarınız içeride eğlenerek öğrendikleri keyifli saatler geçirebiliyor. Yabancı dil bilmenin bu kadar önemli olduğu günümüzde Giraffe Kids Club Book Store  çocuklara eğlenerek Almanca ve İngilizce eğitimler de veriyor.  İsterseniz yabancı dilde kaynaklar da satın alabiliyorsunuz. Mekan sahibesi de oldukça enerjik ve güler yüzlü. Küçük çocuklarınız varsa Giraffe Kids Club Book Store mutlaka bakmanız gereken mekanlar arasında olmalı bence. 

Etkinlik mekanına gelmem Silivri’de oturan biri olarak çok kolay olmadı aslında. Yolculuğum saatler sürdü diyebilirim ama mekana ulaştığımda tüm yorgunluğum uçtu gitti. @matbacimiz katıımcıların İnstagram profillerinin bulunduğu ayaklı bir pano hazırlayarak bize tatlı bir sürpriz hazırlamıştı. kendilerine teşekkür ediyorum.

Bütün etkinliklerde olduğu gibi en sevdiğim an başlamıştı.  Daha önceden tanıdığım blogger arkadaşlarla buluşmak ve henüz tanışmamış olduğum blogger arkadaşlarla tanışıp sohbet etmenin değeri paha biçilemez benim için.

Herkes çok tatlıydı. Sizlerle tanıştığım için çok mutlu oldum @ikipamukprenses , @tarz.blog , @seymaekee , @bi.guzellik , @hulyaninsirlariblog , @peri.tozundan.oneriler . Umarım en kısa zamanda yeniden buluşuruz. @nihankececiofficial senin yerin zaten hep ayrı 🙂

Keyifli ve derin sohbeti  @pattabon_cakes tarafından hazırlanan pasta ile daha da tatlı bir hale getirdik.

Etkinliği organize eden arkadaşlar her şeyi güzel kılmak için gerçekten çok emek vermişler.  Birbirinden güzel markaların değerli ürünlerini de bizlere denememiz için aracılık etmişler.

Şimdilik etkinlik sponsorlarını paylaşıyorum ama denedikçe her bir sponsora ayrıca yer vereceğim.

Etkinlik sponsorları

@Dermocosmo
@pinartcollection
@Removewax
@Bi.guzellik
@Aischaacom
@Badenatural
@Pelinka_bitkisel
@Cevizkurabiye
@Ckcparfum
@Dermokiltr
@Kesan_dunyasi
@Nevacolor
@Dogacosmetics
@Dustasi_
@Dogacosmetics1
@Adatepezeuszeytinyagi
@Oksizinc 
@Dussilturkiye
@Roselingülsuyu
@Endlesscase_tr 
@Edataspinartr
@Organiqueturkiye
@silaaydosocal 
@Naifhomemade
@Zuenkirpik
@Piapolya
@Highgenic
@Fonexcosmetics
@Erusttarim

Yorum Yaz

Pin It