Genel

Villacentam villa kiralama hizmeti ile mutlu bir tatil hayal değil

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
villacentam kiralık villa
villacentam

Ben tam bir yaz insanıyım. Yaz hiç bitmesin diyenlerin en başında gelebilirim. Güneş, deniz, tiril tiril elbiseler ve bol bol gezmeler… Kim hayır diyebilir ki?

Elbette tüm kış günleri boyunca yazı iple çekmemin başında tatil planlarının da küçümsenemez bir payı var.  Tatil için her yıl Antalya’yı tercih ediyorum. Tarihi ve turistik bir il olması ve tüm bu özellikleri ilçelerinin de fazlası ile taşıması beni biraz Antalya aşığı yaptı . Her yıl farklı bir otel seçimi yapıyoruz.

Tercihimizi internet üzerinden yorumları inceleyerek yapıyoruz. Uzaktan tatil planı yapıyor olmanın dezavantajları da çok. Zaman zaman hayal kırıklığı yaşıyorsunuz. Temizlik beklentinizin çok altında olabiliyor. Kalabalık içerisinde hizmet alabilmek için yarış halinde olabiliyorsunuz. Bu problemleri nasıl bertaraf ederim diye  düşünürken karşıma Villacentam çıktı.  Villacentam Antalya’da balayı ve muhafazakar villa kiralama hizmeti veren bir acenta.  Villacentam villa kiralama hakkında bilgilerimi de sizlerle paylaşmak istedim.

Villacentam villa kiralama hizmeti keyifli bir tatil imkanı sunuyor

Villacentam ile karşılaşana kadar, villa kiralama fikri bana her zaman pahalı bir tatil seçeneği gibi geliyordu. Siteyi inceledikten ve fiyat seçeneklerini gördükten sonra bu önyargımdan sıyrıldığımı rahatlıkla söyleyebilirim. Fiyatlar oldukça uygun . Özellikle villaların konumu, durumu, temizliği ve hizmet düşünüldüğünde fiyat gerçekten inanılmaz şekilde minimumda tutulmuş. Düşünsenize sadece size ait bir tatil mekanı…  Havuzlu, jakuzili, marketlere yakın, tertemiz villalarda günlük yaşamın yorucu, stresli halinden kurtulma fikri inanılmaz keyifli olmaz mı sizce de?

Villacentam bünyesinde Kaş, Kalkan, Üzümlü, İslamlarve Patara bölgesinde inanılmaz seçenekte villalar mevcut.  Benim 3 yaşında oğlum var o yüzden ben çocuk havuzlu villalardan bir tanesini gözüme kestirdim bile. Ancak sizin farklı ihtiyaçlarınıza uygun villa seçenekleri mevcut. Kiralık balayı villaları, geniş aile ve arkadaş grupları için villalar,  muhafazakar villalar, kapalı ısıtmalı havuzlu kışlık villalar, jakuzili villalar, doğa ile iç içe villalar, merkeze yakın villalar ve deniz manzaralı villalar içinden tercihinize en uygun olanı seçebiliyorsunuz.

Villacentam yorumları mutlu müşterilerle dolu

Ben uzaktan tercih yaparken özellikle müşteri yorumlarını çok önemsiyorum. Villacentam müşteri yorumlarının  araştırdığımda yüzlerce mutlu müşterinin duygularını okumak fikrimin netleşmesinde büyük bir etken oldu. Bu yazın tatil dönemlerini bitirdik ama seneye yaza mutlaka villacentam kiralık villalarından bir tanesinde keyif yapmayı kafama koydum bile.  Sizler nasıl tatillerden hoşlanıyorsunuz? Yorumlarda buluşalım .

Yorum Yaz

Pin It