Genel

Gecelik Modelleri ve Ev Giyimi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Gecelik Modelleri ve Ev Giyimi
Bayan İç giyim, gecelik

 Dış giyim dediğimiz zaman akla eski kuşakların deyimiyle “yabanlık kıyafetler” gelir. Onlar yenidir ve ele güne karşı, bir yere gidilirken giyilecektir. Ama bir de ev giyimi vardır ki rahatlığından asla vazgeçilmez.

Gece yatarken giydiğimiz kıyafetlerden olan gecelikler işte bu ev giyimi gruplaması içindedir. Fakat kadınlarımız kendilerine özen göstermeyi öğrendikçe ev tipi kıyafetler de bile bir şıklıktır gidiyor.

Ev Giyimi Çeşitleri

 Evin rahatlığını, sıcaklığını yansıtan ev giyimi ürünler içinde klasik sabahlıklar, kimono tipi sabahlıklar, gecelik çeşitleri, eşofman altları, rahat ev pantolonları, pijama takımları (ki kadife gibi nadide kumaşlardan yapılmış olanları da var), ev terlikleri, patik cinsi terlikler, tulumlar ve çok sayıda eşofman üstü alıcıların beğenisine sunuluyor. Online alışveriş kolaylıkları içinde dolaşmadan, yorulmadan, paket taşımadan ve taksitli satış imkânlarıyla alabilirsiniz. Bu ürün grubu içinde yer alan gecelik modelleri alıcısına öncelikle rahatlık duygusu veriyor. V yaka, yuvarlak yaka, askılı, havuz yaka, uzun veya kısa kollu geceliklerin hepsi penye kumaşların tene huzur veren etkisini taşıyor. (Organik pamuklu gecelikler de koleksiyonlarda görülebilir.) Kaliteli markaların etiketlerini taşıyan bu geceliklerin değişik renk ve beden seçeneklerini sanal mağaza gezintiniz sırasında bulabilirsiniz. Evinizin rahatlığını ev giyimi çeşitleri ile daha çok çıkaracaksınız. Ayrıca ihtiyaç halinde lohusa geceliklerini de rahatlıkla bulabilirsiniz. Gecelikler sabahlıklar ile birlikte bir set halinde de satın alınabilir.

Fantazi Gecelik Çeşitlerine Geçebilirsiniz 

Ev giyimi rahatlığından uzaklaşınca kadın gecelik modelleri içinde karşımıza farklı bir kulvar çıkıyor. Firma kategorilerinde fantazi iç giyim çeşitleri arasında yer alan fantezi gecelikler bu grupta görülebilir.

Konusunda bir klasik sayılan kısa siyah saten gecelikten başka mint yeşili, beyaz, fuşya, kırmızı, ekru, askılı, dantel işlemeli, askılı üst ve kısa şorttan oluşan fantazi gecelik çeşitleri içinde seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Bununla birlikte gecelik fiyatları fantezi tür içinde sayılsalar bile her bütçeye uygun fiyat aralıklarında düzenlenmiştir. Kısa tül gecelikler, uzun tül gecelikler, babydoll tipi gecelikler seçenekleriniz içindedir. Seksi gecelik takımları adeta her biri kostüm olacak şekilde tasarlanmıştır.

Çeyizlik Gecelik Setleri

Bu kategoride yer alan, örneğin çeyizliklere konacak güzellikte, ekru denilen kırık beyaz renkte üretilmiş saten gecelik seti pijama, pijama üstü, askılı gecelik, şort takım gecelik ve uzun sabahlıktan oluşmaktadır. Taksitli satış kolaylığı ile birlikte gayet makul fiyattan alınabilir. Düğün hazırlıkları ancak böyle bir gecelik seti ile tamamlanacaktır. Moda dünyasının ünlü tasarımcıları lüks iç giyim, iç çamaşırı ya da jartiyer konusunda ipek gibi nadide kumaşları tercih ediyorlar. Penyenin dayanılmaz rahatlığı daha çok ev tipi geceliklerde tercih ediliyor. Lohusa gecelik ve sabahlık setlerinde de penye türü yumuşak kumaşlar kullanılıyor.

Saten, tül ve ipeğin vücuda dokunuşu fantazi tür geceliklere kalıyor.

Yorum Yaz

Pin It