Genel

Myragold pırlanta yüzük modelleri

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
tamtur pırlanta yüzük

Geçmişten günümüze tüm kadınların karşı koyamadığı aksesuarların başında kuşkusuz pırlantalar gelir. İster maskülen, bohem ya da otantik isterseniz de feminen bir tarzınız olsun, her tazın pırlantanın dokunuşuna ihtiyacı olduğuna fazlası ile inananlardanım.  Bu yüzden pırlantalı aksesuar modellerini sıklıkla takip ederim.  Bu arayışlarım sırasında karşıma çıkan Myragold markası kuşkusuz pırlanta ve altının mükemmel birleşmesini en iyi yansıtan markalar arasında liste başı olmaya aday olabilir.  Şu sıralar benim en çok ilgimi çeken aksesuarlar pırlanta yüzükler olduğu için sizlere kendi tarzımdan örnekler sunmak istiyorum.  Gelin pırlanta yüzüklerin ışıltı dolu dünyasının kapılarını birlikte aralayalım.

Myragold pırlanta yüzükler ışıltısı ile büyülüyor

Kadın ya da erkek farketmiyor sanıyorum tanıştığım insanların ilk olarak ellerini inceliyorum.  Bakımlı eller, ilk iletişimde eminim pek çok insan için belirleyici bir etken.  Bakımlı ve dikkat çeken ellere sahip olmak biz kadınlar için aslında çok daha  kolay.  Kremlerin desteklediği güzelliğimizi renk renk tırnaklarla vurguluyor ve ışıltılı pırlanta yüzükler ile son noktayı koyabiliyoruz. Erkeklere karşı iletişim savaşına 1-0 önde başlayabiliyoruz 🙂

Benim de pırlanta denilince aklıma hemen yüzükler geliyor.  Evlilik yıldönümü ya da doğum günü hediyesi olarak bir pırlanta yüzük hediye gelirse hiç fena olmaz. Allahtan zor bir insan değilim . Tek taş olur, tam tur olur, 5 taş olur… hiç ama hiç farketmez 🙂

Benim son zamanlarda aklım 5 taş yüzüklerde. Duruşu ve ışıltısı çok ilgimi çekiyor.

myragold 5 taş yüzük modelleri
myragold 5 taş yüzük

Myragold pırlanta yüzükler arasında 5 taş yüzükler benim favorim oldu .  Evlilik, nişan gibi önemli adımlarda olmazsa olmaz sayılan 5 taş yüzükler üreticisinden satışta olduğu için Myragold markasında oldukça cazip fiyat aralığına sahip. 2000 TL’den başlayan fiyatları ile her bütçeye uygun modern tasarımları kolaylıkla bulabileceğiniz Myragold sitesinde karşı konulamaz kampanyalar, indirimler  ve kredi kartına taksit imkanları da bulunuyor.

Son günlerimin favorisi olan 5 taş yüzüklerden bahsediyorum ama Myragold tek taş tasarımlarda, tam tur pırlanta yüzüklerde de oldukça başarılı ve iddialı modellere sahip. Ayrıca markanın bünyesinde kolye, küpe, saat, bileklik, bebek ve çocuk takıları da bulunuyor.

Myragold internet adresi

Myragold instagram

Yorum Yaz

Pin It