Genel

Baş ağrısına evde çözüm : MENTHOL BOX

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Migren taşı
Menthol box

Yaşam kalitesini aşağıya çeken nedenleri sıralamam gerekseydi baş ağrısını mutlaka ilk sıraya koyardım. Peşine de sanırım kas ağrısını da listenin bir yerine mutlaka dahil ederdim.  Baş ağrısı nasıl geçer diye araştırırken, baş ağrısına evde çözüm getiren bir ürünle karşılaştım. Yaklaşık 1 aydır baş ve kas ağrıları yaşadığımızda deneyimledim. İşe yaradığına karar verdiğimde hemen sizlerle paylaşmak istedim. Baş ağrısına çözüm arayanlar yazının devamını mutlaka okuyun.

Baş Ağrısına Evde Çözüm Bulduk

Yaklaşık 5 yıldır kızımda ara ara baş gösteren kronik bir baş ağrısı var. Bir çok şehirde farklı doktorlara götürdüm ama hepsi sebepsiz olduğunu ve ileride migrene dönüşebileceğini söylediler. Şimdilik kontrol altında tutuyoruz ancak baş ağrısı başladığı dönemlerde büyük sıkıntılar yaşıyoruz. Ağrı kesiciler anlık faydalı oluyor ancak kızım henüz küçük ve ben sürekli ağrı kesici ilaçlara yönelmeye hiç ama hiç sıcak bakmıyorum.  Bu 5 yıllık süreçte her yolu denedik. İlaçlar, alternatif tıbbi yöntemler gibi… Yaklaşık 1 ay kadar önce Menthol Box ile tanıştım ve inanın o günden bu yana ağrı kesici hap hiç kullanmadık. Eczanelerde ve Watsons mağazalarında satılan ve Migren Taşı olarak bilinen bu ürün, katı ve yoğun mentollü bir ürün. Kokusu bana vicksi hatırlattı. Katı bir ürün ,sürülürken bulaşıp yayılmıyor ve ufak gibi görünse de inanılmaz uzun süre kullanılabiliyor.  Fiyatı da oldukça uygun olunca baş ağrısına evde çözüm inanılmaz kolay ve ulaşılabilir oluyor.

Menthol Box nasıl kullanılır?

Ağrı başladığında ya da başlayacağı sinyallerini verdiğinde ağrıyan bölgelere, kulak arkası ve enseye sürüyoruz. 2 dakika içerisinde ağrıyı hafifletiyor ve yaklaşık 8 dakika sonra ağrı hissedilmeyecek kadar azalıyor. Migren taşı daha sürüldüğü anda inanılmaz ferahlatıyor ama yakmıyor. Sonuç olarak kızım mutlu , ben mutlu 🙂 Biz baş ağrısı ve kas ağrısında deneyimledik ancak ürün sinüzit rahatsızlıklarına da iyi geliyormuş. Sinüzitten yana başı dertte olanlar da rahatlıkla deneyebilirler.

Herkese sağlıklı ve ağrısız günler diliyorum.

Yorum Yaz

Pin It