Genel

Sabah 5 Diyeti ile 5 Günde 4 Kilo

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Hızlı ve kolay kilo vermenizi sağlayacak yeni bir diyet önerisi ile tanışmaya hazır mısınız?  Bugün sizlere bahsedeceğim Sabah 5 Diyeti sayesinde uzman görüşlerinden faydalanarak 5 günde 4 kilo verebileceksiniz. Peki Sabah 5 Diyeti nedir? Yazının devamında tüm detaylar sizleri bekliyor olacak.

Toksinleri at kilolardan kurtul!

Vücut saatimize kulak verdiğimiz zaman tüm faaliyetlerimizin daha verimli ve kolay sonuçlandığını görürüz. Bunlar benim değil uzmanların görüşü. İşte bu diyet  tam da bu görüşün çizgisinde şekillendi. Sindirim sistemimizin en hızlı çalıştığı dönemlerde  toksinleri atması için vücudumuzu desteklediğimiz zaman çok daha kolay kilo verebiliriz. Toksinlerden ve fazla kilolardan rahatlıkla kurtulabiliriz.  Uzmanlara göre sindirim sistemimizin en hızlı çalıştığı saatler sabah 5-8 aralığıdır. Bu sebeple bu saatler arasında vücudumuzu kilo vermek için desteklemek çok önemlidir.  Unutmayın toksinlerin dışarı atılması zayıflamayı kolaylaştırır.

Sabah 5 Diyeti nasıl yapılır?

Kolay kilo vermek için listeyi düzenli olarak uygulamak ve her sabah 5 gibi uyanarak toksinlerin vücudumuzdan atılmasını kolaylaştıracak takviyeler almak gerekiyor.  Düzenli olarak uyguladığınız zaman 1 hafta içerisinde gözle görülür sonuçlar elde etmeye başlıyorsunuz. Birazdan size vereceğim önerileri 1 hafta uyguladıktan sonra yeniden yapmak için 3-4 gün ara vermeniz gerektiğini unutmayın.

Haydi uygulamaya geçelim!

GÜN 1

Gece yatmadan önce 1 çay bardağı suyun içerisine yarım limon kabuğunu doğrayın ve yarım limon suyu sıkın. Sabaha kadar bekletin ve sabah 5’te kalkarak suyu için ve tekrar uyuyun.

GÜN 2

Yarım su bardağı suyun içerisine yarım su bardağı yoğurt suyu ekleyin. Toplamda 1 bardak olan bu karışımı da sabah 5’te kalkarak için ve yeniden uyuyun.

GÜN 3

1 adet salatalığı blenderden geçirin.  Öğütülmüş salatalığı 1 su bardağı ılık su içerisine ilave ederek gece boyu bekletin. Sabah 5^te kalkın ve karışımı içerek tekrar uyuyun.

GÜN 4

Bugün vücudu dinlendirme günü. Tek yapmanız gereken diğer günlerde olduğu gibi sabah 5’te kalkmak ve bir bardak ılık su içip uyumak.

GÜN 5

Geceden 10 sap maydanozu 1 su bardağı su ile kaynatın ve sabaha kadar bekletin. Sabah 5’te kalkarak bu suyu için ve üzerine asla su içmeden yeniden en az 3 saatlik bir uyku çekin.

Sabah 5 diyetinde de diğer diyetlerde olduğu gibi hazır gıdalardan ve şekerli besinlerden uzak durmalı ve daha fazla hareket etmelisiniz. Ayrıca 5 gibi uyanıp karışımları içtikten sonra yeniden uyumayı da ihmal etmemelisiniz.

Beni Pinterest hesabımdan da takip etmeyi unutmayın.

Yorum Yaz

Pin It