Genel

GELECEĞE ANNE DOKUNUŞU

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Doğa ve insan dostu hijyen ürünleri ailesi Life By Fakir’in Baby serisi, bitkisel içeriğiyle bebeklerin hassas cildini korurken doğayı da koruyor.

İlk günden itibaren bebeklerin hassas ciltlerine uygun deterjanı kullanmak onların sağlığı açısından ve daha yeşil bir dünya için büyük önem taşıyor. Bunun için de kullanılan deterjanların içerdiği kimyasallara karşı bilinçli olmak gerekiyor. Anneler, Life By Fakir Baby serisinde yer alan bitkisel formüllü ürünlerle hem bebeğinin sağlığını hem de çevreyi koruyarak geleceği garanti altına alıyor.

Life By Fakir serisinde yer alan %100 bitkisel yağlardan üretilmiş doğal granül sabun, bitkisel formüllü konsantre yumuşatıcı ve sıvı çamaşır deterjanı bebekler ile hassas ciltli yetişkinlerin çamaşırları için özel olarak geliştirildi. İlk günden itibaren bebek kıyafetlerinde güvenle kullanılabilen ürünler, zorlu leke ve kirleri kolaylıkla temizlerken giysilerin anne dokunuşu gibi yumuşacık olmasını sağlıyor. Ayrıca özel formülü sayesinde kolayca durulanıp çamaşırlarda kalıntı bırakmıyor.

Life by Fakir ürünleri bebekler ve hassas cilde sahip bireyler için tahrişe veya irritasyona neden olmadığı dermatolojik olarak test edilmiştir. Aynı zamanda ürünler Vegan ve Ecomark sertifikalarına da sahiptir.

Bitkisel kaynaklı aktif maddeler içeren Life By Fakir’in tüm ürünleri SLS, Boya, Klor, Paraben gibi zararlı kimyasallar içermez.

Life by Fakir, Saruhan Holding iştiraki olan Saruhan Kimya ve Temizlik Ürünleri Sanayi A.Ş. tarafından üretilmektedir.

Ayrıntılı Bilgi: https://www.fakirshop.com.tr/lifebyfakir

Yorum Yaz

Pin It