Diyet

Günde 1 Limonla 20 Kilo Nasıl Verilir?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Limon Kürü

Bugün 10 kilonun üzerinde kilo vermek isteyenleri mutlu edecek bir kürden bahsedeceğiz.  Birazdan detaylarını sizlerle paylaşacağımız limon kürü sayesinde kolay ama hızlı bir şekilde 15-20 kiloya kadar verebilirsiniz. Bu kür sayesinde tok hissedecek, iştahınızı kontrol edecek ve motivasyonunuz kaybetmeden kilo vereceksiniz. Gelin detaylara geçelim.

Açlık krizleri ile sorun yaşıyorsanız şimdi size önereceğim limon kürü size ciddi anlamda yardımcı olacak.

kürü sizi tartıda görmek istediğiniz rakamlara ulaştıracak.  Diyet sırasında iştahınızın kapanması ve metabolizmanızın hızlanması gerçekten önemli bir unsur. İştahınızı dizginleyecek ve metabolizmanızı hızlandıracak en doğal besin ise limondur.  Bu kürde limonun kabuklarını da kullanacağız. Çünkü limon kabuğunun altında bulunan beyaz kısım mucizevi bir şifa kaynağıdır.  Limonun bu beyaz kısmı iştah düzenler, metabolizma hızlandırır, limondan 10 kat daha fazla C vitamini barındırır, antioksidandır.

Limonla zayıflamak için kür nasıl hazırlanır?

Limon kürü yaparken limonu kabukları ile kullanacağımız için  limonu iyice temizlemek çok önemlidir. Limonu tuzla ovarak iyice yıkamanız gerekiyor. Limonu yıkadıktan sonra kabuklarını soyun ama dediğimiz gibi kabuklarını atmayın. Soyulan limon kabuklarını bir tencereye alın. Limonu da dilimleyin. Çekirdeklerinden ayırın. Bir tane bile çekirdek kalırsa kürünüz çok acı olur ve içemezsiniz. Dilimlediğiniz limonları da tencereye ilave edin.  Şimdi sırada mucizevi besinlerin başında olan zencefil eklemek var. Mandalina dilimi boyutunda taze zencefili soyun ve zencefili de tencereye koyun. Tencerenin içerisine 3.5 su bardağı içme suyu ekleyin. Şimdi orta ateşte tencerenin ağzı kapalı olacak şekilde 12 dakika kadar pişirin. Cam bir sürahi içerine karışımı süzün. Bu miktar tam bir günlük miktardır. Her gün taze olarak tüketmenizi öneriyorum. Kürü sabah öğle akşam tüketeceksiniz.

Limon kürü kuralları

  • Kürü her gün taze olarak hazırlayın.
  • Sabah, öğlen ve akşam olmak üzere toplamda 3 bardak için.
  • Kürü yaparken beslenmenize dikkat edin.
  • Kürü uygularken egzersiz yapmayı ihmal etmeyin.
  • Kürü oda sıcaklığında bekletebilirsiniz.
  • Kürü mide rahatsızlıkları olanlar, hamileler ve emziren anneler uygulamasınlar.

Sizi kısa sürede forma sokacak limon kürünün hazırlanması oldukça basit ve ekonomik. Siz de düzenli olarak bu kürü uygulayarak kısa sürede 20 kiloya veda edebilirsiniz.

Yorum Yaz

Pin It