Genel

Online alışverişte yeni keşfim FAHHAR

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

FAHHAROnline alışveriş artık hayatımızın önemli bir parçası.  Hepimiz ihtiyaçlarımızın büyük bir kısmını online alışveriş sitelerinden yapmaya alıştık. Tek tıkla istediklerimizi kapımıza kadar getirtmenin konforu tartışılmaz. Ben de sizler gibi evimin konforunda, elimde kahvem alışveriş keyfi yaşamaya bayılıyorum. Online alışveriş keyifli elbette ancak her zaman söylediğim gibi her siteden de alışveriş yapılamıyor. Riskli. Ben dönem dönem kendi deneyimlerimden yola çıkarak  güvenli alışveriş yapabileceğiniz, ürün yelpazesi geniş ve kaliteli hizmet veren online alışveriş site önerilerinde bulunuyorum. Bugün size yine böyle bir siteden bahsetmek istiyorum. FAHHAR, sizi pişman etmeyecek ve sonu hüsranla bitmeyecek bir deneyim yaşatmak için sizleri bekliyor. Gelin detaylara birlikte bakalım…

Online alışverişe kadın eli değdi

Erkek okurlarım belki bu satırları okurken bana kızacaklar fakat, kadın elinin değdiği her şey sanki çok daha güzel ve anlamlı oluyor.   Kadın bakışı detaylara odaklandığında kötü sürprizlerin önüne daha kolay geçiliyor.  FAHHAR’da böyle bir oluşum. İki kadın girişimcinin  2017 yılından bu yana biz kadınlara  en iyiyi sunmak için yarattığı FAHHAR, geniş ürün yelpazesi ve tasarımları ile dikkat çekiyor.  Kadın giyim ve aksesuarları ile oldukça iddialı.  Zaten siteye girdiğinizde bunu farketmemeniz imkansız.

FAHHAR

Benim de siteyi keşfetmem bir arkadaşımın  tavsiyesiyle oldu.  FAHHAR’ın kadın gömlek modelleri konusunda özellikle iddialı olduğunu söyleyen arkadaşım, ürün kalitesinden ve kargolama hızından memnun kalınca ben de gönül rahatlığı ile alışveriş yaptım ve sizlere de önermek istedim.   Sitede sirkülasyon oldukça hızlı o nedenle beğendiğiniz parçaları almak için elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Çantadan ayakkabıya,  kabandan gömleğe kadar kadın giyim konusunda aradığınız her parçayı bulabileceğiniz sitede kadın tulum modelleri de fazlası ile iddialı ve şık. Ben FAHHAR’dan çok cici bir takım kaptım.  O kadar güzel ki giy çık bir takım. Fazlasıyla kurtarıcı. Kumaş kalitesini çok sevdiğim takımı birazdan sizlerle paylaşacağım.

FAHHAR’dan hayat kurtaran bir takım aldım

Alışveriş deneyimimden oldukça memnun kaldığım ve en kısa zamanda yeniden alışveriş yapacağım FAHHAR’dan ben siyah scuba takım aldım. Özellikle ne giyeceğime karar veremediğim zamanlarda elimin altında olmasını istediğim takımın farklı renkleri de mevcut. Ayrıca sitede farklı zevkler için değişik takımlar da var.

Siteden sipariş verdim ve bir gün içerisinde kargolandı. Paketleme oldukça özenliydi. Ben ödememi online yaptım ama online ödeme yapmak istemeyenler ya da kredi kartı kullanmayanlar için kapıda nakit ödeme imkanı da bulunuyor.

Yukarıda da belirttiğim gibi alışveriş yapmaktan zevk duyduğum FAHHAR’da hepimizin zevkleri için çeşitler bulunuyor. Ben ilk fırsatta berelerinden bir tane kapmayı düşünüyorum. Sizin de incelemenizi tavsiye ediyorum.

Yorum Yaz

Pin It