Genel

Rengarenk bir yaz blogger etkinliği

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Herkese merhaba,

Sıcacık yaz günlerini sevenler parmak kaldırsın! Ben yazı, denizi, kumu, güneşi, buzlu serinletici içecekleri çok severim. Bu nedenle daha ilkbaharın başlarında yaz geliyor düşüncesiyle içimi bir coşku kaplar. Son yıllarda pandeminin getirdiği olumsuzluklar yüzünden yazı pek hissedememiştim ama  bu yaz daha değişik, daha eskisi gibi ve daha sıcak. Sımsıcak….  Artık yeniden sevdiklerimizle buluşabiliyor, Maske altında hapsolmadan  gönlümüzce dolaşabiliyoruz. Eee! bu harika gelişme kutlanmaya değmez mi? Değer elbette diye düşünerek canım blogger arkadaşım Yasemin  ile bir blogger daveti organize etmeye karar verdik.  Harika bir karar almışız…

Yasemin ile dostluğumuz çok uzun yıllara dayanır. 12 yılllık  bu dostluk içerisinde zaman zaman uzaklarda, farklı şehirlerde yaşadık ama hiç eksilmedik. Aksine dostluk büyüdü, gelişti ve kardeşliğe dönüştü. Varlığın için çok teşekkür ederim tatlım.

Elbette blog dünyasının bana sunduğu tek güzellik Yasemin değil. 12 yılda çok güzel insanlar tanıdım,  Rengarenk bir yaz blog etkinliğinde de çok uzun süredir görüşemediğim ama çok sevdiğim arkadaşlarımla yeniden buluştum.  Blogger etkinliklerinin bence en güzel yanı da bu tatlı görüşmeler. Bizleri kırmadan davetimizi kabul eden canım arkadaşlarıma da teşekkür ederim.

Bir başka teşekkürüm de bizleri yalnız bırakmayan değerli sponsorlukları ile etkinliğimize renk katan markalarımıza var. Etkinliği çok kısa bir sürede planlayıp, gerçekleştirdik. Bizimle olabilmek için bu kadar dar vakitte yoğun bir tempoya dahil oldukları için teşekkür ediyorum

  1. jrsouschef Instagram  Jrsouschef 
  2. highgenic Instagram  High Genic
  3. @hccare Instagram  HC Care
  4. @fistikezmecim Instagram

Markaların ürünlerini kullanmaya ve yorumlarımı instagram hesabımdan paylaşmaya başladım bile.   Canım Yasemin ile zaman zaman yorulduğumuz ama her anında eğlendiğimiz bir etkinlik oldu. Yeni etkinliklere imza atacağımızdan eminim.

Yorum Yaz

Pin It