Genel

Cilt lekelerini yok eden doğal tarif

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Cilt lekeleri hemen hemen her kadının ortak dertlerinden bir tanesidir. Cildimmizde renk bozukluklarına ve kötü görünüme sebep olur. Güneş lekeleri, sivilce izleri, renk bozukluklarını yok etmek için her yolu deneriz. İlk tercih ettiğimiz yöntemler genelde pahalıdır ve çoğu zaman sonuç vermeyebilir. Aslında cilt lekelerini gidermek için doğaya başvurmak en etkili yöntem. Her derdin doğada şifası olduğu düşünülürse, birazdan size vereceğim cilt lekelerini yok eden doğal tarif denenmeye değer. Ne dersiniz?

Cilt lekelerini yok eden maydanoz maskesi nasıl hazırlanır?

C vitamini, cildin hasar görmüş hücrelerini tedavi eder ve cildin sıkılığını geri kazandırır. C vitamini açısından zengin olan maydanoz, cildimiz için harika sonuçlar getirir. Yapımı çok kolay olan maydanoz maskesi, cildi sıkılaştırır, yağ dengesini düzzenler, nemlendirir ve lekelerden kurtarır.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Maydanoz maskesi nasıl yapılır?

Cilt lekelerini tedavi eden, renk tonunu eşitleyen harika bir karışıma hazır olun. bal, limon ve maydanozun ittifakı cildiniz için mükemmel bir seçim olacak. Bir miktar maydanozu blenderdan geçirin. İçerisine 1 tatlı kaşığı bal ve 1 tatlı kaşığı limon suyu ilave edin.  Temizlediğiniz cildinize bu karışımdan sürün ve 20 dakika bekleyin. Bekleme süresinin ardından ılık su ile yıkadığınız yüzünüze uygun bir nemlendirici uygulayın.

Yorum Yaz

Pin It