Genel

Domol Halı ve Döşeme Temizleyici Sprey Yorumlarım

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
domol halı ve döşeme temizleyici spreyi

Beni tanıyanlar Rossmann mağazalarını ve Rossmann markalarını ne kadar çok sevdiğimi bilirler.  Bulunduğum ilçede Rossmann yok ve ben  özellikle Domol ürünleri için uzun yolculukları göze alırım.  Stok domol ürünlerim azalmaya başlayınca da Rossmann online alışveriş imkanı olmadığı için bir ton söylenirim 🙂 Mümkün olduğunca her Rossmann indirimi zamanında yeni ürünler denemeye çalışıyorum. Bundan böyle deneyimlerimi sizlerle de paylaşıyor olacağım.  Bugün Domol Halı ve Döşeme Temizleyici Sprey blog yorumları sizlerle olacak.  Sizler de yorum kısmında denediğiniz domol ürünlerini paylaşırsanız çok sevinirim.

Domol Halı ve Döşeme Temizleyici Sprey özellikleri

Domol Halı ve Döşeme Temizleyici Sprey bittikçe aldığım ürünlerin başında geliyor. Çok pratik. Benim gibi temizliğe ayrılan zamanı azaltmak istiyorsanız böyle pratik ürünler mutlaka elinizin altında olmalı.  Halı ve döşeme temizleyici spreyi doğal ve yapay dokumalarda kullanabiliyorsunuz. Kadife, ipek, deri ve ıslak temizliğe uygun olmayan halı ve döşemelerde kullanımı önerilmiyor. Bir de kullanmadan önce koltuk, halı ve döşemelerin görünmeyen bir kısmında test etmenizi tavsiye ediyorum. Ürün temizleme özelliğinin yanında renkleri canlandırıyor ve kullanıldığı bölgede toz ve kötü koku oluşumunu da önlüyor.

Domol Halı ve Döşeme Temizleyici Sprey Nasıl Kullanılır?

En sevdiğim domol ürünü olan halı ve döşeme temizleyici spreyin kullanımı çok kolay ve hızlı. Temizlemek istediğiniz halı, koltuk ya da döşemeyi önce iyice süpürün. Uygulanan bölgenin ıslak ve nemli olmamasına özen gösterin. Süpürdükten sonra kutuyu iyice çalkalayarak  halı ve döşeme temizleyici spreyini baş aşağı yutarak 40- 60 cm uzaklıktan her yere eşit miktarda püskürtün.  Püskürtme sırasında ara ara şişeyi yeniden çalkalayın. Nemli bir fırça ya da yumuşak bir sünger yardımı ile uygulama bölgesini ovun.  Pencereleri açık tutarak 2 saat kadar kurumasını bekleyin ve uygulama bölgesini yeniden süpürün. Bu işlemi gerektiği zaman tekrarlayabilirsiniz.  İşlem sonrasında temizliği gözlerinizle görebiliyorsunuz. Ayrıca kolay kuruduğu için kısa sürede koltuk ve halılarınızı kullanabiliyorsunuz. Domol halı ve döşeme temizleyici spreyini kullanmak , halı ve döşemelerinizi temiz tutmak bu kadar basit ve kolay. Her zaman stok yaptığım  halı ve döşeme temizleyici spreyi için Rossmann indirim günlerini kaçırmıyorum. Sizlere de tavsiye ederim.

 

Yorum Yaz

Pin It