Genel

Domol Çamaşır Parfümü Mistik Çiçekler

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Domol Çamaşır Parfümü Mistik Çiçekler yorumları
Domol Çamaşır Parfümü Mistik Çiçekler

Rossmann mağazalarını hepimiz çok seviyoruz değil mi? Sadece Rossmann mağazalarında satılan ürünlerin kalitesi hemen hemen tüm kullananlar için tam not alıyor. Herkes gibi ben de Rossmann ürünlerine bayılıyorum. Özellikle temizlik ürünlerinden oluşan Domol markası, benim kalbimi fazlası ile kazanmış durumda. Domol temizlik ürünleri hem kaliteli, hem uygun fiyatlı hem de temizliğe pratiklik kazandırması açısından harika. Gerçi son zamanlarda artan enflasyon nedeni ile fiyatlar biraz yükseldi bu biraz üzücü olsa da kalite hala aynen devam ediyor. Bugün mis gibi kokan çamaşır sevenlerin mutlaka denemesi gereken bir üründen bahsetmek istiyorum. Son zamanlarda gözdem olan Domol Çamaşır Parfümü Mistik Çiçekler , yıkanan çamaşırların uzun süre harika kokmasını sağlıyor.

Domol Çamaşır Parfümü Mistik Çiçekler kullanıcı yorumlarım

Domol Çamaşır Parfümü Mistik Çiçekler Rossmann markalarından bir tanesi. Sanıyorum 31 TL gibi bir fiyata satın aldım. 275 gram olan ürün, koku kapsüllerinden oluşuyor. Yarım kapak ile 3 kapak arasında kullanımı öneriliyor. Kullanım miktarı değişken olduğu için ne kadar süre gider bu konuda net bilgi veremiyorum. Ben 1 kapak kadar kullanıyorum ve hem çamaşırlarım hem de çamaşırlardan yayılan koku nedeniyle evim harika kokuyor.

Tüm yıkanabilir çamaşırlar için uygun

Ürünün kullanımı alıştığımız çamaşır kokularına göre biraz farklı. Koku kapsüllerinden istediğimiz miktarda çamaşır makinesinin tambur kısmına koyuyor ve çamaşırları sonradan makineye yerleştiriyoruz. Deterjan kısmını ise yine her zaman kullandığımız şekilde deterjan ile dolduruyoruz. Ürün, tüm yıkanabilir çamaşırlar için kullanılabiliyor. 40 derece ve 60 derece kullandım. Her iki yıkama ısısında da erimeme ya da çamaşıra yapışıp kalma gibi bir aksilikle karşılaşmadım.  Sonuç olarak yıkanan çamaşırlarda uzun süre dayanan taze bir koku elde ediyorum. Siz de benim gibi temizlikte çiçek kokularını seviyorsanız eminim Alman markası olan Domol Çamaşır Parfümü Mistik Çiçekler tam sizin seveceğiniz bir ürün.  Ürünün farklı bir kokusu daha vardı ama şuan için hatırlayamadım. Yeniden almak için Rossmann indirimlerini takip etmeye başladım bile.

Domol markasını sadece Rossmann mağazalarından bulabilirsiniz. Ne yazık ki Rossmann hala online alışveriş imkanı sağlamıyor. Bu nedenle piyasada bazı uyanıklar Gittigidiyor ya da N11 gibi alışveriş sitelerinde neredeyse bu ürünleri iki katı fiyatına satıyor.  Rossmann bulunan bir şehirde yaşamıyorsanız, mağazalarının olduğu şehirlerde tanıdıklarınız varsa onların aracılığı ile yoksa belirttiğim gibi  çok daha yüksek fiyatlara internetten ürünlere ulaşabilirsiniz.

4 Yorum Var

  1. Avatar

    Evet biliyorum bu markayı. Rossmann mağazalarında birçok uygun fiyatlı ve kaliteli ürün var. Ama maalesef benim bulunduğum bölgede yok. Bu nedenle olan yerdeki arkadaşlardan rica ediyorum gelirken geririyorlar.

  2. Pingback: Flink&Sauber Elektrik Süpürgesi Kokusu - Rossmann - Sen de İncel

Yorum Yaz

Pin It