Genel

Flink&Sauber Elektrik Süpürgesi Kokusu – Rossmann

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Flink & Sauber elektrik süpürgesi kokusu yorum
Flink & Sauber elektrik süpürgesi kokusu

Rossmann mağazalarında temizlik, kozmetik, ev gereçleri, sağlıklı beslenme gibi pek çok alanda ürün bulabilirsiniz. Benim en sevdiğim Rossmann reyonu temizlik reyonudur. Etkili, kaliteli ve ekomonik temizlik ürünlerini Rossmann’da bulmak mümkün.  Toz alma aparatları, pratik yüzey temizleme mendilleri, leke çıkarıcılar, cam silme mendilleri, oda kokuları ve elektrik süpürgesi kokusu… Şimdiye kadar Rossmann temizlik ürünlerinden hemen hemen hepsini denedim ve denediklerimi sırayla sizlerle paylaşıyorum. Bugünün paylaşımı Rossmann Flink & Sauber elektrikli süpürge kokusu olsun. Bakalım Rossmann elektrik süpürgesi kokusu işe yarıyor mu?

Elektrik süpürgesi kokusu nasıl kullanılır?

Elektrik süpürgelerinin toz hazneleri dolmaya başladığında süpürürken etrafa kötü kokular yayılabiliyor. Son zamanlarda bu kötü kokuları bastırmak için farklı ürünler karşımıza çıkıyor. Rossmann’da satılan bu ürün de bizi rahatsız eden ve süpürgeden yayılan kötü kokuları bastırmak ve süpürge çalışırken etrafa hoş koku yaymak amacı ile kullanılıyor. birden fazla çeşit vardı ama kızım zambak kokusuna bayıldığı için biz zambak kokusunu tercih ettik. Pakette 5 adet kapsül koku bulunuyor. Daha çok parfüme batırılmış süngerlere benziyor.  Toz torbalı süpürgeler için önerildiği için su ile çalışan ya da toz torbasız elektrik süpürgeleri kullananların almamasını tavsiye ederim. Süpürme işlemine başlamadan önce paket içerisinde bulunan kapsüllerden bir tane alıyor ve süpürür gibi süpürge içerisine çektiriyoruz. İşlem bu kadar basit!

Rossmann elektrikli süpürge kokusu işe yarıyor mu?

Rossmann’dan aldığım süpürge kokusunu aslında büyük beklentilerle almıştım. Çünkü daha önce başka marka bir süpürge kokusunu denemiş ve kokuyu yoğun olarak hissetmiştim. Rossmann kalitesini düşününce beklentimi daha da yükseltmiştim. Ancak ben bu ürünü hiç etkili bulmadım. İlk kullanımda belki hafif bir zambak kokusu alıyorsunuz sonrasında ise pufff!!! Koku uçup gidiyor. Etrafa yaydığı koku da kalıcı olmadığı için Rossmann’dan satın aldığım ve bir daha almayacağımı düşündüğüm ilk ürün oldu diyebilirim. Bir sonraki süpürme sırasında aynı anda 2 kapsül kullanmayı deneyeceğim. Etkilerini buraya eklerim.

Sizler Rossmann elektrik süpürgesi kokusunu denediniz mi?  Elektrikli süpürge kokusu hakkında neler düşünüyorsunuz?

Yorum Yaz

Pin It