Genel

Göbek eriten salatalık çayı nasıl hazırlanır?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Göbek eriten salatalık çayı tarifi
Göbek eriten salatalık çayı

Düz bir karın isteyenlerin kolaylıkla uygulayabileceği harika bir tarif ile geldim.  Göbek eriten salatalık çayı sayesinde kısa sürede göbek yağlarını eritebilir ve dümdüz bir göbek hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Göbek yağlarını eritmek oldukça zor görünür. Bölgesel yağlar, kolay kolay eriyip gitmezler.  Bölgesel zayıflama için düzenli bir çalışma, disiplin ve bazı küçük yardımcılar gerekir. Zayıflatan salatalık çayı, küçük yardımcılar arasında oldukça etkili olanlar arasında bulunan sağlıklı bir içecek.  Göbek eriten salatalık çayı ile kısa sürede daha formda bir bedene sahip olabilirsiniz.

Göbek eriten salatalık çayı malzemeleri

1 adet dilimlenmiş salatalık

1 tatlı kaşığı rendelenmiş taze zencefil

1 adet dilimlenmiş limon

12 dal taze nane

6 dal taze maydanoz

1 litre içme suyu

Hazırlanışı

Dilimlenmiş salatalığı, limonu, rendelenmiş zencefili, nane ve maydanozu 1 litre suyun içerisine ekleyin. Geceden sabaha kadar beklettiğiniz salatalık çayını, gün içerisinde tüketin. Salatalık çayı tokluk hissi verecek ve iştahınızı kapatacaktır. Bu durum fazla kalori alımının önüne geçerek daha hızlı zayıflamanıza yardımcı olacaktır. Bu çayı içerken tatlı, hamur işi ve yağlı besinlerden uzak durmalısınız. Ayrıca düzenli egzersiz yapmak, yürümek sizi istediğiniz sonuca daha hızlı götürecektir.

 

 

Pin It