Güzellik

Sinoz Leke Kremi Yorumlarım

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
sinoz leke kremi yorumları
sinoz leke kremi

Zaman içerisinde cildimizde oluşan ve estetik kaygılardan dolayı can sıkan cilt lekeleri sadece güneş nedeni ile oluşmaz. Yaşlanmak, yanlış beslenme, hamilelik ve akne sonucunda da ciltte istenmeyen lekeler oluşabilir. Ayrıca kimyasal ürünlerin fazla ve yanlış kullanılması, solaryum ve genetik faktörler de cilt lekelerine neden olabilir. Cilt lekeleri tedavisi için çeşitli yollar bulunuyor.  Doğal yöntemlerin ve medikal leke tedavilerinin yanında lekelerin rengini açan kremler de mevcut. Cilt lekeleriniz henüz yerleşmemişse size leke kremi kullanmanızı tavsiye ediyorum. Piyasada bu konuda çok seçenek var.  Seçenekler arasında seçim yapmanızı kolaylaştırmak adına denediğim leke kremlerinden dönem dönem bahsediyorum sizlere. Bugün kendi lekelerim için kullandığım yaklaşık 1 aydır kullandığım Sinoz Leke Kremi hakkında deneyimlerimi paylaşmak istiyorum.

Sinoz Leke Kremi İşe Yarıyor mu?

Ünlü isimlerin paylaşımlarında sık sık karşıma çıkan ve sosyal medyada meşhur bir leke kremi olan Sinoz Leke Kremi hakkında birbirinin zıttı kullanıcı yorumları bulunuyor. Ben bu durumu lekelerin yeni ya da eski olmasına bağlıyorum. Çok uzun süre önce cilde yerleşmiş olan lekeleri sadece medikal uygulamalar ile düzelebileceği düşüncesindeyim. Doğal maskelerin ya da kozmetiklerin mucize yaratmasını beklememek en doğrusu aslında. Sinoz Leke kremi, düzenli kullanım sonrasında yeni cilt lekeleri üzerinde oldukça etkili. Krem oluşmuş olan lekelerin rengini açmayı ve leke oluşumunu engellemeyi vadediyor. Ben 1 ay gibi kısa bir süredir kullanıyor olmama rağmen göz çevremde oluşan lekelerim %40 oranında azaldı diyebilirim. Ayrıca yağlanma ve sivilcelenme yapmadan cilde verdiği nemi fazlası ile sevdim ben.

Sinoz Leke Kremi Nasıl Kullanılır?

Kremin çok şık bir şişesi var. Parmak yardımı ile içerisinden ürün alabiliyoruz. Bu çok hijyenik değil bu nedenle bir spatula ya da her seferinde temiz bir kulak çubuğundan yardım alabilirsiniz. Kremden en iyi sonucu almak için sabah ve akşam temizlenmiş cilde uygulamak gerekiyor. Ben sadece lekelerin üzerine böylece sadece etki etmesini istediğim bölgelerde daha uzun süre kullanabiliyorum. Ürün açıldıktan sonra 6 ay gibi bir kullanım ömrü var.  Bunu gözardı etmeyelim ki fayda isterken zarar ile karşılaşmayalım.

1 Yorum Var

Yorum Yaz

Pin It